Oyungezer 98 - Aralık 2015
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Ya çözüm önderilerimden de gördüğüm kadarıyla durum umutsuz gibi. Sanırım bir süre sonra(umarım çok uzun olur) dergi artık basılmicek :’( (ayaklanmayın sadece bir okur tahmini)

Beğenenler: Baradh, edenknight

MrKerberoSMrKerberoS
Üye
Baradh dedi:

Arkadaşlar, yavaş yavaş abonelik konusunu sizlere sunmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin şartlarında yapabileceğimiz bir şey yok. Pas geçmek yerine internet üzerinden satın almayı, cep telefonuyla ya da kartla ödemeyi düşünebilirsiniz.

http://dukkan.oyungezer.com.tr/satis/116-oyungezer-sayi-98-aralik-2015

Ben zaten geçen sene dergiye aboneydim ama beni çileden çıkarttı bir daha olmayacağım dedim. Dergi 7'sinde çıkıyorsa bana 15'inde falan geliyordu, bakkaların önünden geçerken üzülüyordum keşke abone olmayıp direk şuracıktan alaydım diye, bir ay resmen getirmeyi unutmuştu mng kargo, başka bir ay dergi paralanmış bir şekildeydi, okunuyor diye sıkıntı etmedim. Bu duruma bir çare bulunmadığı sürece abone olmak içimden hiç gelmiyor açıkcası, solidsnake'in dediği şey benim için de öyle artık alışkanlık olduğu için alıyorum denilebilir, artık internetten her şeyi takip edebiliyorsun. Sizleri seviyoruz ben eskiden en çok oyun incelemelerini büyük heyecanla okurdum ama artık dergiyi daha çok gaz ve toz bulutu, had safhada vs. yazılarınızı okumak oyunları sizin gözünüzden görmek için alıyorum. Keşke şu dağıtım süreci sıkıntılı olmasa , kargo şirketi böyle yapmasa, dergiyi daha basıldığı gibi sabah kapımıza asılsa inanın gözümü kırpmadan abone olacağım ve böyle serzenişte bulunmayacağım, eğer bana bu başıma gelenlerin bir daha başıma gelmeyeceğinin garantisini verirseniz abone ola tıklıyorum, dediğim gibi sizi seviyoruz inşallah ayrı kalmayız :)
BaradhBaradh
Oyungezer

Ben zaten geçen sene dergiye aboneydim ama beni çileden çıkarttı bir daha olmayacağım dedim. Dergi 7'sinde çıkıyorsa bana 15'inde falan geliyordu, bakkaların önünden geçerken üzülüyordum keşke abone olmayıp direk şuracıktan alaydım diye, bir ay resmen getirmeyi unutmuştu mng kargo, başka bir ay dergi paralanmış bir şekildeydi, okunuyor diye sıkıntı etmedim. Bu duruma bir çare bulunmadığı sürece abone olmak içimden hiç gelmiyor açıkcası, solidsnake'in dediği şey benim için de öyle artık alışkanlık olduğu için alıyorum denilebilir, artık internetten her şeyi takip edebiliyorsun. Sizleri seviyoruz ben eskiden en çok oyun incelemelerini büyük heyecanla okurdum ama artık dergiyi daha çok gaz ve toz bulutu, had safhada vs. yazılarınızı okumak oyunları sizin gözünüzden görmek için alıyorum. Keşke şu dağıtım süreci sıkıntılı olmasa , kargo şirketi böyle yapmasa, dergiyi daha basıldığı gibi sabah kapımıza asılsa inanın gözümü kırpmadan abone olacağım ve böyle serzenişte bulunmayacağım, eğer bana bu başıma gelenlerin bir daha başıma gelmeyeceğinin garantisini verirseniz abone ola tıklıyorum, dediğim gibi sizi seviyoruz inşallah ayrı kalmayız :)

Ya bize yerinle, yurdunla ve MNG'nin sana kargoyu ulaştığı şubeyle ilgili bir bilgi verirsen, buradan bir şikayette bulunalım. Anlattığın şeyler bayağı tatsız çünkü. Ne kadar sözümüz geçer bilemiyorum ama, bir çaresini bulmaya çalışalım :/

isoticisotic
Üye
verme adresini MrKerberoS. Dergicenek döğmeye gelecekler seni :(

Beğenenler: Baradh

CaturdayCaturday
Üye
isotic dedi:

ben vermiştim,evimi basıp oyunlarımı alıp kaçtılar

Beğenenler: isotic, Baradh, edenknight

BaradhBaradh
Oyungezer
isotic dedi:

...İHANET!!!

Beğenenler: isotic

DreamonDreamon
Oyungezer
Baradh dedi:

isotic dedi:

...İHANET!!!

image
puraxayspuraxays
Üye
Bence Bim ile görüşün, SW'da gördük, bundan güzel dağıtım ağı mı var allasen? :)
Sifon
Üye
forumdaki issizlerden birine verin bi durumcu kuryesi motoru herkese dagitsin dergi cikinca. dusundum de ben de issizim yollayin bana dagitayim atarim kafalarina kafalarina
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
xdxdxxdxx x ilahi sifon
discussioncontroller