Oyungezer 98 - Aralık 2015
cahil28
Üye
elinize sağlık
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
O değil de bu ayki sayi çok iyiydi be abi

Beğenenler: edenknight, puraxays, Baradh

edenknightedenknight
Oyungezer

Çok teşekkür ettik o zaman :) Keyif aldıysan bizden mutlusu yok..

BaradhBaradh
Oyungezer

Yeni kapağı göstereyim mi ha? :D

(Dergi bitti, dijitale koyduk, kontrol ettik, ayın 30'u olsun diye bekliyoruz forum başlığı için)

Beğenenler: black3, puraxays, edenknight

black3
Üye
admin klasik olacak ama,dağıtıma çıktı mı acaba?
BaradhBaradh
Oyungezer
black3 dedi:

admin klasik olacak ama,dağıtıma çıktı mı acaba?

Güzel soru, yılbaşı döneminin dağıtım planını bilmiyorum ne yazık ki :( Ama bugün basılıyor, hatta akşam gibi bitmiş bile olabilir (ofiste olmadığımdan teyit alamıyorum şu anda) Sonrasında dağıtım süreci, yeni yıl yüzünden değişebilir tabii. Dijitalde ise sürpriz yapmayı planlıyoruz abonelere :)

Beğenenler: puraxays

bordobereli61bordobereli61
Üye
Yeni sayıyı beklerken şunu da ileteyim; dergi her zamanki gibi dolu dolu olmuş her şey çok güzel ama özellikle Nükleer Enerji dosyasını hazırlayan Eren Okka'ya teşekkür etmek istiyorum (hayır bizler için dergiyi Star Wars özel sayısına çeviren Sarp abi sana değil :-P) Çok güzel hazırlanmış,okuması keyifli ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Söylemesem ayıp olurdu. :-)

Beğenenler: edenknight

BaradhBaradh
Oyungezer

Yeni sayıyı beklerken şunu da ileteyim; dergi her zamanki gibi dolu dolu olmuş her şey çok güzel ama özellikle Nükleer Enerji dosyasını hazırlayan Eren Okka'ya teşekkür etmek istiyorum (hayır bizler için dergiyi Star Wars özel sayısına çeviren Sarp abi sana değil :-P) Çok güzel hazırlanmış,okuması keyifli ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Söylemesem ayıp olurdu. :-)

Yo yo sonuna kadar arkandayım bu konuda :) Gerçekten müthiş bir dosya oldu o. Uzun sürdü yapımı, hatta o sürede iyi ekşidik Eren'in kafasına ama çıkan sonuçtan inanılmaz memnun kaldık. Zaten Facebook'taki tüm grupların (Buna Greenpeace, TEMA vs. de dahil) hepsinden onlarca kat daha dolu oldu. Ötesinde birçok bilim dergisinde görebileceğimizin üstünde bir bakış açısı da vardı.

Hayır, ben de okur okumaz övdüm dosyayı da o yüzden gazlıyım :D

Beğenenler: bordobereli61

heroyigt123
Üye
Oyungezer 98. sayısında kapak kısmında 400 rp kazanma şansı diyor. Onu nasıl alıcaz acaba birde league of legends 6. sayısında verilmiş olan kod hatallı diyor. Yardım edin lütfen
discussioncontroller