Oyungezer 98 - Aralık 2015
MytHMytH
Üye
Sevgili OGZ dergiyi tüm Trabzon'u dolanmama rağmen bulamıyorum nasıl temin edebilirim acaba?
BaradhBaradh
Oyungezer
MytH dedi:

Sevgili OGZ dergiyi tüm Trabzon'u dolanmama rağmen bulamıyorum nasıl temin edebilirim acaba?

İlk sayfada dijital alım için seçenekler bulunmakta. Ama fiziksel olarak temin etmek istersen dükkan linkini paylaşayım, telefonla ödeme yapabilir ya da abone olabilirsin.

http://dukkan.oyungezer.com.tr/satis/116-oyungezer-sayi-98-aralik-2015

Beğenenler: alperdegirmenci

ilyooilyoo
Üye
Bu ay ki sayı süper çok teşekkürler

Beğenenler: edenknight, Baradh

YigitilhanYigitilhan
Üye
serpil abla eskiden yılın en iyi şarkıları listesi yapıyordu.bu senede yapsa olmaz mı? lütfeenn

Beğenenler: geminilaser

FeylingFeyling
Üye
MytH dedi:

Meydandaki büfelerde olması lazım. Özellikle Boyner'in hizasındaki bayiide olması lazım diye biliyorum. Orada da bulamazsan, Migros'a veya D&R türü bir şey varsa oraya bak. Bu son dediklerim hala oralarda var mı bilmiyorum. Yıllar sonra geçen ay uğradığımda gezemedim pek.

Bu arada hiç alakam olmamasına rağmen Lol kartını atmaya kıyamadım, cüzdana koydum. Keşke bütün bankamatik veya kredi kartlarıma oyun teması katabilsem. Çok güzel gözüküyordu.
GamerMan123
Üye
Innial kartı alınca ici boşmu yoksa 400RPmi var icinde.Birde kartı kendimiz etkinleştiricez degilmi?
ibrams
Üye

Innial kartı alınca ici boşmu yoksa 400RPmi var icinde.Birde kartı kendimiz etkinleştiricez degilmi?

İçi boş. Etkinleştirip içine para yükleyen ilk 1000 kişi alıyor 400RP yi.
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Bu ay dağıtım ağlarında ekstrem problemler yaşandı sanırım. Son 10 gün içinde Ankara'da üç büyük kitapçıya (Kentpark Arkadaş Kitabevi, Kızılay Dost Kitabevi, Ankamall D&R) baktım, hiçbirinde yoktu dergi.

Beğenenler: MrKerberoS

MrKerberoSMrKerberoS
Üye

Bu ay dağıtım ağlarında ekstrem problemler yaşandı sanırım. Son 10 gün içinde Ankara'da üç büyük kitapçıya (Kentpark Arkadaş Kitabevi, Kızılay Dost Kitabevi, Ankamall D&R) baktım, hiçbirinde yoktu dergi.

Kesinlikle Çorlu'da allahın tek bi yerinde yok bu ay bütün yerleri her hafta gezdim. Orion, kipa, migros, dr, bakkallar. Yok. Evde baştan sona oyungezer var ilk defa bir ay pas geçmiş olucam artık gelmesse.

Beğenenler: MrKerberoS

BaradhBaradh
Oyungezer

Kesinlikle Çorlu'da allahın tek bi yerinde yok bu ay bütün yerleri her hafta gezdim. Orion, kipa, migros, dr, bakkallar. Yok. Evde baştan sona oyungezer var ilk defa bir ay pas geçmiş olucam artık gelmesse.

Arkadaşlar, yavaş yavaş abonelik konusunu sizlere sunmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin şartlarında yapabileceğimiz bir şey yok. Pas geçmek yerine internet üzerinden satın almayı, cep telefonuyla ya da kartla ödemeyi düşünebilirsiniz.

http://dukkan.oyungezer.com.tr/satis/116-oyungezer-sayi-98-aralik-2015

discussioncontroller