Batman The Telltale Series
SolidRisesSolidRises
Üye
image

VGA'nın duyurularından biri patladı demin, Telltale gizlice Batman oyunu geliştiriyormuş. Tarih olarak 2016 gösterildi.

“At Telltale, we’ve been honored to bring our unique approach to interactive storytelling to some of the biggest entertainment franchises in the world, and we’re excited to announce that we’ll soon be exploring what it means to be Batman in an all-new series starting next year,” said Kevin Bruner, Co-Founder and CEO of Telltale Games. “This iteration of Batman will give fans a first-hand opportunity to dive deeper into the complex life and mind of Bruce Wayne, the duality of his own identity, and the struggle of responsibility in saving a city overcome with corruption and villainy.”

Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
ffs

image
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
arkham knight'tan güzel olur bence
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bekliyoruuuuzz (haykırır). Batman'in ölüsü yeter yav. Çıkar çıkmaz season pass'i çakıyorum.

Beğenenler: SolidRises

__skytalker____skytalker__
Üye
Bu telltale de iyice sapıttı ha. Oyunlarına diğer markaları makyajlayıp makyajlayıp duruyorlar heralde.
Üye
wolf among us'ı düşünürsek pek mantıksız değil batman yapmaları

Beğenenler: SolidRises

Spirit Force
Üye

Bu telltale de iyice sapıttı ha. Oyunlarına diğer markaları makyajlayıp makyajlayıp duruyorlar heralde.

O kadar basit değil yaptiklari is. Borderlands, Wolf Among Us ve Walking Dead arasinda oynanis disinda hicbir benzerlik yok.

CoraxCorax
Üye
yakında telltale's eşşeğin penisi de çıkar
SolidRisesSolidRises
Üye
Geceleri dedektifliğe, gündüzleri Wayne Enterprise'daki dolaplara adapte olan bir oyun felaket olur. Batman'in aksiyon tarafını en iyi şekilde oynadık zaten, artık world's greatest detective i görelim, Wolf u referans alırsak Telltale altından kalkar. Benim beklentim var. Görselliği de şuna benzer yapsınlar, canımı yesinler.

image
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Son yaptıkları işlere bakarsak bir seri daha boka dönecek.

Beğenenler: Asuna

Üye
deme öyle
pozitif yolla hep
discussioncontroller