Batman The Telltale Series
__skytalker____skytalker__
Üye
Benim dandik laptop kaldırmaz o zaman hayatta. Tüh.
AvenAven
Üye
Sadece ilk bölümü indir dene istersen. Ücretsiz zaten.
rubyredrubyred
Üye
valla 4. bölüm kasmıyordu ama 3 felaketti. 5. bölüm yine 4 ayarında çalıştı bende.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye

batman episode 5 codex hepsini kapsıyor heralde, 12 gb.

Performans nasıl bu arada?

sanırsam o sadece 5. bölüm yav
hepsini kapsayan 10 gb'lık buldum ben bir tane

ben işte geçen hafta mı ne 4 bölümü birden indirdim kasma falan olmadı
şey oluyordu sadece üst üste oynadığım için, bir bölüm bitip oyunu kapatmadan diğerini açınca sesle görüntü birbirini takip edemiyordu
TaxmanTaxman
Üye
12 gb hepsini içeriyor da patchsiz.
Üye
bitirdim şimdi
yeaaaaniiii
performans açısından pek bir sorun yaşamadım ben, sahne geçişlerindeki saniyelik fps düşmesi dışında bir şey olmadı hiç

karakter modellemelerini pek beğenmedim açıkçası, selina ve gordon fena olmamış bir ama diğerleri hiç isimleri söylendiğinde kafamda canlandıracağım tipler değil

pacing kötü değil ama hikaye biraz yavan geldi, diyaloglar hele sanki eksikmiş gibi hissettirdi, daha çok şey söylenebilir, daha fazla seçenek olabilirmiş gibi. son bölümlerde daha az rahatsız etti ama düzeltildiği için mi yoksa ben mi alıştım fikrim yok şu an. diğer telltale oyunlarında bu kadar gözüme çarpmamıştı bu

bazı qte'lerde hiçbir tuşa basmasam da otamatikman gerçekleştiğini gördüm, o koydu biraz.

son bölüm fena olmamış, geri kalan bölümlerden eksiği falan yok ama sezon tümü itibariyle biraz yavan geldi bana
FaironFairon
Üye
Kısaca klasik TellTale oyunu yani : )
AvenAven
Üye

bitirdim şimdi
bazı qte'lerde hiçbir tuşa basmasam da otamatikman gerçekleştiğini gördüm, o koydu biraz.

Sol altta bir bar var, o boşalmadıkça qteleri kendi gerçekleştiriyor. Dolması için tabii biraz qte yapman lazım. Herhalde koskoca Batman'nin dayak yediğini göstermek istemediler.

Beğenenler: CombiningPerson

Üye
Aven dedi:

Batman'nin dayak yediğini göstermek istemediler.

ben de ne işe yarıyor o diyorum

Fairon dedi:

Kısaca klasik TellTale oyunu yani : )

tam değil işte
wolf among us olsun, twd olsun bir bitmişlik hissi bir tatminlik duygusu uyandırıyor
bu biraz daha oldu bittiye gelmiş gibi, 2. sezon olmadan eksikmiş gibi

TaxmanTaxman
Üye
lül
hiç merak edemedim şu oyunu herkes kötülüyor, indiresim gelmiyor zaar.
discussioncontroller