VAMPYR - Oyungezer Forumlar
VAMPYR
SolidRisesSolidRises
Üye
image

Dontnod Entertainment (Life is Strange) yeni prodüksiyonları Vampyr'den biraz bahsetti nihayet. Geçen yaz duyurmuşlardı, TGA'in havasına girip açıklama yapmışlar baya.

1918 yılında geçen Vampyr'de asıl mesleği doktorluk olan, fakat eve dönüşünün ardından ısırılarak vampire dönüşen Jonathan Reid'i kontrol ediyoruz. Birinci Dünya Savaşı'ndan yeni çıkan Londra, bir yandan yaralarını sararken bir yandan da o dönemin en büyük salgını olan İspanyol Gribi ile mücadele ediyor. Şehre musallat olan vampirler ise hikayenin ve oyunun can alıcı noktası.

RPG türündeki oyunda hemen herkese saldıracakmışız. Karakterimiz ne kadar insansa, o kadar da vampir olacak. Yani bazı karakterler ve durumlarla ilgili duygusal kararlar vermemiz gerekecek, ama her vampirin beslenmesi gerektiğini de unutmayın demişler. Bu yüzden kimin yaşayıp kimin öleceği kararlarımız doğrultusunda belirlenecek.

2017 yılında PS4, PC ve Xbone platformlarına geliyor.

http://blog.eu.playstation.com/2015/12/02/everything-you-need-to-know-about-vampyr-from-the-team-behind-life-is-strange/

image

image

image

image
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
neden bilmem bana murdered: soul suspect vibe'ı veriyor bu oyun

umarım ondan daha iyi olur

Beğenenler: Feyling

Üye
obsidian davranana kadar idare etsin yeter yav
DeadPool90DeadPool90
Üye
Oyun çok iyi görünüyor
LancasterLancaster
Üye
Üye
şu altyazı fontu çok rahatsız ediyor beni yav
LancasterLancaster
Üye
Evet o benim de gözüme battı biraz. Değiştirirler herhalde, Life is Strange'deki fontların hepsi oyunun atmosferine uyuyordu çünkü.
salih32salih32
Üye
oyun kırılmış boyutu da fena değil 14 gb
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Dün gece 1,5 saat civarı oynadım da ilk izlenim olarak iyi geldi bana oyun. Optimizasyon da iyi, ultra ayarlarda 1080p'de 60 stabil fps alıyorum. Fps locktur o da muhtemelen, bakmadım.
Üye
nasıl oyun
başlamadım daha ama çok tekdüze gözüküyordu bana hep
discussioncontroller