VAMPYR
owleyesowleyes
Üye
Oyna bitir bir daha açma oyunu yapmışlar gibi.
502502
Üye

Fps locktur o da muhtemelen, bakmadım.

Öyleymiş, 62FPS. Kaldırılabiliyormuş ama bu tür oyunlarda fazla kimsenin uğraşacağını sanmıyorum 30 olmadıkça.

https://pcgamingwiki.com/wiki/Vampyr
JerryJerry
Üye
Atmosfer ve mekanikler Dishonored'a benzemiş, gizlilik de olsa aynısının vampirlisini yapmışlar derdim. RP kısmı fazla basit, daha çok görsel roman + aksiyon denilebilir.

Oyunu bitirmeden ana karaktere laf söylemek istemiyorum ancak oyunun başlarında inanılmaz klişe bir kişilik çiziyor.

Fena değil, gideri var.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye

anlatilana göre gayet güzel bir oyun. combat basit ama oynamasi eglenceliymis yine de. öldürdügün her kisinin bir seye sebebiyet vermesi baya güzele benziyor.

side questler de errant boy tarzinda degilmis.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Sinematiklerde falan karakterin her an seri köz isteyecekmiş gibi bir tipi var doğrusu

Beğenenler: Zodiac, Samson, 502, Caturday

502502
Üye
Düz ve basit bulunmuş galiba genel olarak, siz de doğruladınız.

İndirimde falan gideri olur belki.
FaironFairon
Üye
Değişik yorumlar var. Bir VtM:Bloodlines olmaz ama az Alpha Protocol olacak gibi hissettirdi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
başında sayılırım ama şu ana kadar hiç AP havası yok
FaironFairon
Üye

başında sayılırım ama şu ana kadar hiç AP havası yok

Yok, yarattığı etki olarak. Hani zamanında hakkını yedik ama aslında güzel oyundu falan diye. Yoksa o kadar seçim/sonuç ilişkisi açısından zengin bir oyun olma ihtimali bayağı düşük. Başlarındayım ben de, bayağı çizgisel gidecek gibi. Ufak tefek şeylere etki ederiz ama çok fazla bir şey değişmez.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Diyalog ve karakter sistemini sevdim ben. İnsanlarla konuşarak sürekli karakterlerle ilgili ufak bilgiler elde ediyorsunuz. Daha ilk hastane kısmında bile 2 saat karakterlerle konuştum sadece.
discussioncontroller