VAMPYR
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Butun oyun konusarak geciyor merak etme.
tolga_pctolga_pc
Üye
Olmuş olmuş, ben de hastane bölümünde milletle konuşuyorum şu an. Hani uzun zamandır bu tarz oyunlar oynamadım, oynasam da diyalogların ilginçlikten uzaklığı nedeniyle bırakır silerdim lakin bunu kapatamıyorum. Karakterimin yerine kendimi koyabileceğim kadar güzel işlenmiş sunum. Olayların giriftliği ve olmadık muhabbetlere denk gelmeler sürükleyiciliği bayağı artırıyor.

Tek şikayetim şu ana kadar diyaloğu skiplemek istediğinde karakterin tüm söyleyeceklerinin skiplenmesi. Yani olması gereken , ekrandaki diyaloğu skiplediğinde sonraki cümlelerin ekrana gelmesi ama onun yerine elemanın söyleyeceği bütün cümleleri skipliyorsunuz, bu yüzden de öylece durup beklemek zorunda kalıyorsunuz. Sanırım bu detayı atlamışlar yoksa bir mantığı yok.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
tolga_pc dedi:

Tek şikayetim şu ana kadar diyaloğu skiplemek istediğinde karakterin tüm söyleyeceklerinin skiplenmesi.

+1

Başta sıkıcı geliyordu diyaloglar ama hikayede ilerledikçe ilginçleşti gibi. Yan hikayelerde göz devirdiğim oluyor hala. AKP zengini kılıklı adamın romantik romantik konuşmasını çekemiyorum hiç. Müzikler de güzel sayılır.

Geri kalan şeyler oyun zevkini baltalayacak kadar kötü değil ama vasat ne yazık ki. Buhar olup uçabilen bir adamın kilitli kapılar ardındaki çaresizliği, ne kadar irdelemek istemesem de rahatsız edici. Vampir oyununa bir stealth mekaniği koymamak abes. Birisine arkadan sessizce yaklaşmanın yolu yürümek. Görünmezlik skilli var ama ne kadar kullanışlıdır hiçbir fikrim yok, gerek duymadım hiç.
tolga_pctolga_pc
Üye
Hea unuttum onu hakkaten, eğilerek yürüme tuşu aradım direkt ama yokmuş, çok saçma o da
discussioncontroller