Iron Fist
DarkorDarkor
Üye
Yuh yarın geliyormuş, malzeme çıktı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İlk bölüm için en işte diyebilirim. :/
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
yav netflix'te görüntü kalitesi ayarlanamıyor mu?
__skytalker____skytalker__
Üye
Sen en fazla hangi kalirede olmadını istediğini seçiyorsun sonra hızına göre kendi ayarlıyor.
Üye
introları hiç yüksek kalite izleyemedim, hep intro sonuna doğru artıyor kalite
---------
2. bölüm bitti şu an, şimdilik güzel gidiyor bence
isoticisotic
Üye
yav netflix bütün bölümleri aynı anda yayınlamıyor mu torrentte niye hala paket halinde yok sezon :(
Type_TridoronType_Tridoron
Üye

yav netflix'te görüntü kalitesi ayarlanamıyor mu?

Browser ya da PC uygulanasında izliyorsan "Ctrl+Alt+Shift+S" ile override menüsünü açabilirsin. Oradan istediğin bitratei seçip o bitratede stream yaparsın...

Beğenenler: CombiningPerson

FaironFairon
Üye
isotic dedi:

yav netflix bütün bölümleri aynı anda yayınlamıyor mu torrentte niye hala paket halinde yok sezon :(

2 3 gün sürüyor genelde tam düşmesi bölümlerin. SD kalitedeki bölümler tamamlanmış ama sanırım.

Beğenenler: isotic

Üye

Browser ya da PC uygulanasında izliyorsan "Ctrl+Alt+Shift+S" ile override menüsünü açabilirsin. Oradan istediğin bitratei seçip o bitratede stream yaparsın...

açtım ama bir etkileşimde bulunamıyorum

chrome'dan super netflix diye bir uzantı ekledim, halletti o.
QuendarthQuendarth
Mod
İlk 6 bölümü izledim. Kalite açısından diğer üç diziye kıyasla bir seviye aşağıda diyebilirim, Netflix dizisinden çok ABC gibi network kanallarının dizilerine benzemiş. Ama kesinlikle çok kötü veya izlenmeyecek düzeyde değil. Hatta genel olarak epey beğendim diyebilirim, altı bölümü ard arda hiç sıkılmadan izledim. Birçok açıdan potansiyelini kullanamadığına katılıyorum ama. Örneğin dövüş sahneleri fena değil fakat böyle bir dizide olabileceğinin en iyisi olmasını beklerdim. En azından Daredevil seviyesinde olmalıydı. Ayrıca şu anki gidişata bakılırsa Iron Fist'in ne Defenders'ta, ne de olası bir ikinci sezonda klasik kostümüne benzer bir kostüm giymeyeceği kesin gibi görünüyor.

Sonuç olarak diziyi genel bir izleyiciye tavsiye etmeyebilirim, ama diğer Marvel Netflix dizilerini ya da MCU'yu takip ediyorsanız izlemelisiniz diye düşünüyorum.

Beğenenler: Dharkan

discussioncontroller