Iron Fist
DarK.DarK.
Üye
dövüş sahneleri beni üzdü ya hele 6. bölümün o son dövüşü göstere göstere sallıyor artık VURUYORUM HAA HAZIR MISIIIN diye
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
DD>İron Fist>Jessica Jones>Luke Cage

10. bölümdeyim JJ'deki ya da LC'deki gibi plot hole'lara ya da unutulmuş başka ögelere rastlamadım ben.
dövüş sahnelerinde de koreografiden çok kamera rahatsız etti. DD'deki kadar temiz kamera yok hiçbirinde maalesef
JerryJerry
Üye

DD>İron Fist>Jessica Jones>Luke Cage

Şuna katılıyorum. Jessica Jones ve Luke Cage bayağı kötüydü. Bunun dışında Netflix'in bütçe ayırmayacaksa aksiyon yerine drama dizilerine yönelmesi gerektiğini de tekrarlıyorum.

Şu diziyi 13 yerine 6 bölüm çekseler her şey daha iyi olurmuş. Dövüş sahnelerini beğenmedim, bunda kahramanın profili de etkili. İnsan Iron Fist'i görünce daha farklı şeyler bekliyor.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
3.bölümü bitirdim, iyi gidiyor. Yorumlara bakarsak JJ ve LC den daha iyi. Peki bu diziyi neden bu kadar çok gommusler?
Üye
twistler bir kaç km öteden görülüyor ama etkileyici değil ya da hikaye sıkıcı diyememem. daha üç bölüm var gerçi ama boşuna uzatılmış gibi hissetmedim şu ana kadar. karakterler de çok iyi bence, faramirabi çok iyi oynuyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Kostüm muhabbeti var mı? Saçma salak "lelele beni yeşil pijama ile düşünsenexdxdxdxdxd" gibi laflar etmiyorlar umarım.

Bir de gücünü düzgün gösterebilmişler mi yoksa 2-3 defa anca mı yakıyor eli?

2 ay daha izleyemicem büyük ihtimal, merak sardı.
JerryJerry
Üye
Spoiler:
Kostümle ilgili hiç bir konuşma yok. Elini sık sık yakıyor da gücünü gösterebildiklerini pek söyleyemem.
Üye
ÇR'de nasıldır ne kadar güçlüdür bilemem ama dizide yeni yeni öğreniyor gibi güçlerini
eli her bölüm yandı galiba şu ana kadar, trailerlarda falan ön yargılıydım ama güzel olmuş yanması
kostüm lafı da geçmedi henüz ama kostümlük bi olay da olmadı sayılır.
QuendarthQuendarth
Mod
Eli arada yanıyor ama dövüşte kullanması nadir. Genelde kapı kırmak için vs kullanıyor. Ama çok sık kullanmama sebebinin chi enerjisi bittiği için olduğunu açıklamışlar.
__skytalker____skytalker__
Üye
Ejderha bahsi geçiyor mu?
discussioncontroller