Iron Fist
DarkorDarkor
Üye
8. bölüme geçtim, bence dövüş sahneleri Arrow 1 ve 5. sezondan kötü.
QuendarthQuendarth
Mod
Finn Jones'un dizinin çekimleri başlamadan önce sadece üç hafta dövüş sanatları öğrenme fırsatı olmuş ve spesifik dövüş sahnelerine neredeyse hiç çalışmamış. Her sahneyi çekmeden önce 15-20 dakika çalışıp direkt çekime başlıyorlarmış. Aşırı derecede aceleye getirilmiş dizi, muhtemelen Defenders'a yetiştirmek için.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Ward dernilen adamın oyunculuğu bana şu sahneyi hatırlatıyor

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
6.bölümü izlerken uykum geldi. Ara veriyorum, yazın tamamlarım.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Bitir bitir. ara vermene değecek bir dizi değil. Sonra baştan başlamak zorunda kalırsın :/ o daha kötü.
DharkanDharkan
Üye
Dövüş koreografilerinde hafif bir mongolluk var evet. Genel olarak izlenmeyecek kadar kötü değil ama ya.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Bitir bitir. ara vermene değecek bir dizi değil. Sonra baştan başlamak zorunda kalırsın :/ o daha kötü.

Dayanamayıp akşam 7.bölüme baktım. Bitireceğim. Ama dövüş sahneleri seyir zevkimi baltalıyor.

isoticisotic
Üye
Bitirdim de sevdim ben bunu ya. bir cesur şeytan değil tabi de ama eğlenceli diziymiş baya. Dövüş sahneleri gerçekten az ama iron fist gibi bir karakter için de arrow'daki power rangers stili dövüşle de alakası yok olan dövüşlerin, öyle benzetme falan olmuş o kadar rezil değil dövüşler bence.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
koreografi olmasa bile arrow'daki kamera daha güzel

Beğenenler: isotic

isoticisotic
Üye
kamera konusunda doğru bak ama o da sırf şu kostüm giydirmeme embesillikleri yüzünden yazık olmuş bir olay dublörü gizleyecez diye resmen. insan en azından kavgaya girerken kafaya bandana geçirtir saklamaya çalışmazsın dublörü ne güzel. resmen hastalık derecesine geldi heriflerin kostüm giydirmeme olayı kahramana
discussioncontroller