Iron Fist
QuendarthQuendarth
Mod
Kostüm giyip giymeyeceğiyle ilgili spoiler;
Spoiler:
Bu dizide kostüm olmayacakmış. Defenders'ta giyecek demek ki.
__skytalker____skytalker__
Üye
Şu kostüm düşmanlığı bitse de rahatlasak.
QuendarthQuendarth
Mod
Şimdiye kadarki Netflix dizileri gerçekçi, karanlık vs idi ve gayet iyiydiler. Görünüşe göre Iron Fist'i de öyle yapmaya çalışmışlar ama bu sefer zorlama ve diğerlerinin taklidi gibi olmuş. Neyse ki incelemeler sadece ilk 6 bölüm için, sonlara doğru açılabilir belki.
Üye
Kostüm giymesine engel birşey yok yine, DD de kostüm giiyor ve aralarında en iyisi. Diğer ikisinin kostümü yok zaten.
isoticisotic
Üye
yani bir de zor kostüm de değil yav eşofman giyip, kafasına burnuna kadar bandana geçirecekler altı üstü
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
babet ayakkabı lazım
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
desensiz vans giyse bile olur.
CyroCyro
Üye
bana fragmanlarda da başrol aksiyon sahnelerinde garip duruyor gibi gelmişti ama bu kadar kısa görüntülerden yorum yapmamak gerek diyordum. ne yazık ki doğru görmüşüm. diğer eleştirilerde de gerçekli payı vardır heralde.
QuendarthQuendarth
Mod
https://www.rottentomatoes.com/tv//marvel_s_iron_fist/s01

%9 şu an. İnşallah Defenders Iron Fist'i biraz ön plana çıkarır da karakter boşu boşuna çöpe gitmemiş olur.

Edit: Gerçi incelemelere baktım da çoğu direkt kötü dememiş. Yavaş, sıkıcı vs. diyen epey var. Genel kanı Marvel Netflix dizilerinin en zayıfı olduğu yönünde ama çok da berbat olmayabilir.
Üye
Beyaz bir erkek oynuyor diye düşük puan vermiş de olabilirler.
discussioncontroller