Yeni konsol
ParaDise
Üye
Selam arkadaşlar klasik bir soru ile karşınızdayım ya simdi yılbaşı ve bir konsol aldırcam pedere ama xbox one mı ps 4 mü karar veremedim özel oyunlar yüzünden kararsızım ve 2 konsol dada güzel takip ettigim oyunlar var cok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim
YacatismaYacatisma
Üye
alma.
CoraxCorax
Üye
nintendo 64
ElagordElagord
Üye
GameGear iyidir...
DharkanDharkan
Üye
Ne oynadığını bilmeyen adamlara ne alayım diyorsun

Biz sana ne desek boş, hangi oyunları seviyorsan onu al

Beğenenler: MAVİSAKAL

AstusAstus
Üye
Gamecube al

Saka bi yana xone'im geriye donuk uyumlulugu vardi. Tum oyunlarda oluyor mu, yoksa sadece belirli oyunlarda mi oluyor, onu bi arastir. Oluyorsa xone al. Ama yok, ben uncharted, driveclub, gow falan oynayacagim dersen ps4 al.

Beğenenler: ParaDise

ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Xbox One'daki geriye uyumluluk sistemi şu anda belirli oyunlarda var, ilerleyen güncellemeler ile arttırılması bekleniyor.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_games_compatible_with_Xbox_One

Beğenenler: ParaDise

RidygoRidygo
Üye
Multiplatform oyunları oynayabileceğin bir PC'n yoksa Xone al. PS4'te oyun yok. Exc'den Exc'e açıyorum aleti. Xbox One sistem altyapısı ve geri uyumluluğu açısından daha cazip.

Konsolu sadece exc oyunlar için alacaksan PS4'ün exc oyunları daha kaliteli. Görecelidir tabi kalite anlayışı ama ortalıtka sadece PS4'ün exc oyunları konuşuluyor genelde. Xbox One o konuda çok zayıf.

Beğenenler: Dharkan, ParaDise, MAVİSAKAL

ParaDise
Üye
Teşekkürler
ParaDise
Üye
Herkes ps diyor cevremdeki :)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şimdiki aklım olsa Xbox One alırdım. Yok Xbox satış konusunda PS4'ün gerisindeymiş, donanımı güçsüzmüş falan filan hepsi hikaye. Adamlar geride olmanın avantajını kullanıyor şuan. Her iki konsolda da multiplayer oyun oynamak istersen aylık/yıllık belirli bir ücret ödemen zorunlu. Microsoft bu konuda daha iyi. Xbox Live Gold her ay güzel AAA oyunlar veriyor, Sony ise PSN+ üyelerine indie oyun veriyor. Ayrıca Xbox Live'da oyunlara indirim oranı daha fazla. EA Access var; senelilk 65TL veriyorsun (en card ile 40TL'ye geliyor). EA oyunlarını çıkmadan test etme şansına sahipsin, Battlefield, NBA gibi oyunları bir süre sonra hediye ediyorlar. Sony'de önceki nesilde multiplayer oyun oynamak için para vermiyordun. PSN+ olayı daha iyiydi, her ay 2 tane cillop gibi AAA oyun veriyordu. Artık zorunlu olduğu için böyle güzellikler yapmıyorlar. Last Guardian'dan sonra PS4'ü satıp, Xbox One almayı düşünüyorum.
discussioncontroller