Oyungezer 99 - Ocak 2016
Beltos
Üye
Merhaba, şimdi yıllık abone olsam şubat itibariyle mi 12 ay geçerli olcacak?
HachikoHachiko
Üye
Arkadaşlar 2 aydır dergi Samsun/Bafra ilçesine uğramıyor bütün satış noktalarına baktım :( Rica etsem ilgilenirmisiniz?
HachikoHachiko
Üye
Beltos dedi:

Beltos dedi:

Ayın 15 ine kadar diye biliyorum ben şimdi abone olsan şubat'da dahil sanırım...
HachikoHachiko
Üye
ibrams dedi:

12 TL mi olmuş? Dijitale geçeyim o zaman. Hem bulamadım derdi de yok.

100. sayıdan itibaren olacak.

image

Diyorsunuz yani üzdü
:!
riddler21
Üye
bu arada farkettim de the evil within oyununu 2014 ve 2015 degerlendirmesinde incelememissiniz.oyunu sevdiginizi saniyordum.
Crescent
Üye
Aylık üyelikte de dijital dergi dahil değil mi ?

Ocak sayısında öyle yazıyor ama dükkan bölümünde aylık kısmında bir bilgi yok da ondan sordum.
BaradhBaradh
Oyungezer
Beltos dedi:

Evet, yapılan her üyelik bir sonraki ay başlıyor.

Crescent dedi:

Aylık üyelikte de dijital dergi dahil değil mi ?

Ocak sayısında öyle yazıyor ama dükkan bölümünde aylık kısmında bir bilgi yok da ondan sordum.

Hayır, dergide de dikkat edersen tekil sayılarda dijital derginin dahil olmadığı özellikle belirtilmiş durumda.

Sadece yıllık abonelik alanlar, aynı zamanda yıllık dijital aboneliğe sahip oluyorlar. Zaten genel olarak dergicilikte uygulanan formül bu.

darkkkraldarkkkral
Üye
Forumda ayrı bir konu açıp yardım istemiştim ama herhangi bir geri dönüş olmadı.Bende o yüzden bu başlık daha aktif olduğu için buraya yazayım dedim.

1. OGZ'ye abone olmak için İninal kart kullanabilir miyiz ?
2. Abone olduğumuzda dijital dergi ile birlikte alabilmek için(-ki bu yaptığınız mükemmel bir olay.Bunun için de ayrıca teşekkür ederiz.) ne zaman abone olmamız gerekmekte ?
3. Mesela ben Şubat'ın 2'sinde abone oldum dergi Mart sayısından itibaren mi bana gelecek ?

İnşallah abone sayısı giderek artar ve bu mükemmel dergi bizimle olmaya devam eder.
BaradhBaradh
Oyungezer
darkkkral dedi:

Forumda ayrı bir konu açıp yardım istemiştim ama herhangi bir geri dönüş olmadı.Bende o yüzden bu başlık daha aktif olduğu için buraya yazayım dedim.

1. OGZ'ye abone olmak için İninal kart kullanabilir miyiz ?
2. Abone olduğumuzda dijital dergi ile birlikte alabilmek için(-ki bu yaptığınız mükemmel bir olay.Bunun için de ayrıca teşekkür ederiz.) ne zaman abone olmamız gerekmekte ?
3. Mesela ben Şubat'ın 2'sinde abone oldum dergi Mart sayısından itibaren mi bana gelecek ?

İnşallah abone sayısı giderek artar ve bu mükemmel dergi bizimle olmaya devam eder.

Diğer başlığı görmemiştim, hemen burada cevap vereyim:

1. Ödeme şekilleri abone sayfasında yazıyor. Paypal Paybyme ve kredi kartları (Visa / Master Card) ile abone olunabiliyor. Bunlar, yıllık abonelik için ve dijital derginin geldiği abonelik o.

2. Bunun zaman sınırı yok. Bundan 1 yıl sonra da abone olsan, yıllık abonelikte dijital dergi hediye olacak hep :) Ama sadece onda. Aylık, cep telefonu faturası üzerinden olunan aboneliklerde dahil değil bu. Sadece yıllık abonelikte var.

3. 31 Ocak'ta abone olursan, Şubat 2016 sayısını alacaksın mesela. Ama 1 Şubat'ta başvurursan teoride Mart 2016 ile başlarsın. Ama bu kadar yakın tarihlerde bazen sizden istek gelirse destek olmaya, bir ay erkene çekmeye çalışıyoruz :) Ha 4-5 Şubat oldu mu tabii ki Mart 2016'dan başlayacaktır.

Teşekkürler iyi dileklerin ve güzel sözlerin için, biz de abonelerin artmasını istiyoruz ki dağıtım yolları yakın zamanda artık hiçbir yere dergi götüremez olduğunda sizlere ulaşabilelim. :)

Beğenenler: darkkkral

playforfun
Üye
Dergiye yıllık abone olmak isterdim ancak bu zamana kadar bu şekilde abone olduğum her dergi bir ay içinde kapandı. Bunu da riske atmak istemiyorum. :)

Edit: Aralık sayısını çıktığından beri bulunduğum yerde bulamadım. İzmir'e geldiğimde Ocak sayısını almak için gezinirken (11 Ocak) Aralık sayısı denk geldi. İyi oldu ancak şimdi de Ocak sayısını bulamıyorum. :)
discussioncontroller