GTA 4 STEAM CD KEY SORUNU
artun12artun12
Üye
Selamlar benim bir derdim var.Ben steamden gta 4 ü satın aldım ama kodumu kabul etmedi bir türlü,geçersiz kod diyor. Herşeyi güncelledim yaptım ama yinede olmadı bir yardımcı olabilir misiniz ?
TaxmanTaxman
Üye
steamden aldım diyorsun sonra kod kabul olmadı diyorsun. asıl nereden aldığını söyle

Beğenenler: tool

artun12artun12
Üye
Oyuna girdikten sonra sign in diyorum games for windows live dan giriş yapıyorum kodu giriyorum ve geçersiz kod diyor. 'can't sign in because your product key is not valid.Please enter a valid product key.' bu uyarıyı veriyor.
RavageRavage
Üye
bir ara indirimden çok alan olunca yine kodlar bozuk çıkmıştı.başka bir yerde girip yeni kod alıyordun ama üzerinden 3 sene geçtiği için hatırlamıyorum dostum.

edit: buldum ama çözüm 3 yıllık,çalışır mı bilmiyorum.
Spoiler:

Update for 11/8/12: We have received some new reports about a new batch of GTA IV keys showing up as invalid when logging into Games for Windows Live. If this is happening and verifying the game cache does not resolve the issue, please try redeeming the code on Xbox.com. There have been a few instances in the past where the keys were redemption codes rather than activation codes. Here is what to do:
-Go to Xbox.com and sign in with your Microsoft Account
-Go to My Account
-Click Redeem Code
-Enter the code that Steam provided for GTA IV
-Once that is successful, launch Games for Windows Live application and go to downloads
-Select GTA IV and choose to view the key
-Enter that key in GTA IV

Beğenenler: Dharkan

artun12artun12
Üye
Dostum redeem code seçeneğinde kodu girdiğim zaman gta 4 e ait olduğunu gösteriyor sonra confirm dediğim zaman Something went wrong
Sorry about that. Give it a try in a while. Bu uyarıyı alıyorum ve olmuyor. var mıdır başka bir yolu kafayı yemek üzereyim. >:o

Ravage dedi:

bir ara indirimden çok alan olunca yine kodlar bozuk çıkmıştı.başka bir yerde girip yeni kod alıyordun ama üzerinden 3 sene geçtiği için hatırlamıyorum dostum.

edit: buldum ama çözüm 3 yıllık,çalışır mı bilmiyorum.

Spoiler:

Update for 11/8/12: We have received some new reports about a new batch of GTA IV keys showing up as invalid when logging into Games for Windows Live. If this is happening and verifying the game cache does not resolve the issue, please try redeeming the code on Xbox.com. There have been a few instances in the past where the keys were redemption codes rather than activation codes. Here is what to do:
-Go to Xbox.com and sign in with your Microsoft Account
-Go to My Account
-Click Redeem Code
-Enter the code that Steam provided for GTA IV
-Once that is successful, launch Games for Windows Live application and go to downloads
-Select GTA IV and choose to view the key
-Enter that key in GTA IV

DharkanDharkan
Üye
Olmuyorsa geri iade et kodu, 10 yıllık oyunun verdiği hatayı google amca bilmiyorsa burada bilen biri çıkmasını beklemen abuk biraz.
artun12artun12
Üye
Google amcaya çok danıştım herşeyi denedim ama olmadı en son artık buraya geldim.

Dharkan dedi:

Olmuyorsa geri iade et kodu, 10 yıllık oyunun verdiği hatayı google amca bilmiyorsa burada bilen biri çıkmasını beklemen abuk biraz.

ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Live servisi Windows için kapanalı nerdeyse 2 yıl olacak o yüzden dolayı kodu kabul etmiyor olsa gerek. RGSC veya Online oynamayı düşünmüyorsan xliveless yap gitsin.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=247207704
discussioncontroller