Netflix
Zodiac
Üye
hype train derailed abandon thread.

hesap sahte cikmis

netflix turkiye'ye gelmiyor. en azindan simdilik. sadece vpn ile girme olayi kalkti ozel icerik, altyazi ve fiyatlandirma falan beklemeyin.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
İnternetten beleş izlemek varken kimse bi dünya para verip netflix üyeliği falan almaz türkiyede. Ancak ciddi ucuz olması lazım belki o zaman görüntü kalitesi aşına üye olunur. Onlar da sürümden kazanırlar.

Amenquiver
Mod
HAhahahahahaha bütün düzen troll müymüş?

Hadi biz yedik anladık, haber siteleri falan?
Zodiac
Üye
enpara bile yemis gorunuyor hemen indirim geldi. buradan ben enpara'nin firmalarla ozel anlasma yapmadigini, bazi indirimlerin kendi insiyatiflerinde oldugunu cikardim.
mcprozackmcprozack
Üye
Belki trolün trolüdür.Haber siteleri,enpara falan araştırmadan yapmaz ya.
DharkanDharkan
Üye
Zodiac, bilirkişi misin abi?

Cidden, 2-3 mesajdır bayağı kendinden emin konuşuyorsun ama genel türk burun kıvırmasından başka bir şey sezemiyorum. "Ofis açmadan olmaz" mantığında mısın yoksa? Netflix'in her yerde ofisi olduğunu mu sanıyorsun? Her bölge için belirli noktalarda faaliyet gösteriyorlar o kadar.

Şu an itibariyle altyazılar üzerinde çalıştıklarını, içerik ve altyazı desteğini rayına soktuktan sonra da dublajı düşünebileceklerini söylemişler.

Hoş, "enpara bile yemiş görünüyor" kısmından sonra bu cevabı yazmasam da olurdu ama :D
Zodiac
Üye
hayir sadece butun ulkelerde birden acildigini gorunce gereksiz hype yapmaktan kacindim o kadar. su twitterdaki hesap troll cikmasaydi buyuk ihtimalle hala gereksiz yere ona inaniyor olacaktik. resmi kaynakta gorduysen link falan verirsen ona inanalim madem.

ofisle ilgili bi sey soyledigimi hatirlamiyorum. adamlarin calisma prensiplerini de biliyorum. sadece benim degil herkesin bildigi sey; netflix'in dunyanin geneline disardan kapali oldugu, sadece bazi secilmis ulkelerden girilebildigi. simdi 130 ulkeye acilmislar ama turkiye'ye geliyoruz diye bir sey cikmamis adamlarin agzindan. bunu gormek icin bilirkisi olmak gerekmiyor. herkes haberi duyunca hemen heyecanlandi spotify gibi olacagini dusundu. hemen gaza gelmeyin.

ayrica sinirlenmeyin olm ben engellemiyorum netflix'i falan. gelse ilk ben sevinirim 4k tv var evde yatiyor bos bos.

DemifiendDemifiend
Üye
E ben nasıl tr altyazılı blacklist izledim o zaman?
mcprozackmcprozack
Üye
Ya ceosu 190 ülkede bu yıl başlancak demiş aralarında Türkiye'de var hatta.Trollün trollü bu hesap
Zodiac
Üye
simdi baktim ben de blacklist'e eklenmis altyazi gercekten. oteki dizilerde goremedim hala narcos falan eklenecek herhalde yakinda. televizyona da gelmis uygulamasi. buyuk ihtimalle gozumle gormesem inanmayacaktim hele ki su troll olayindan sonra.

edit: 4k efsane gorunuyor ya.

Beğenenler: Astus

discussioncontroller