Netflix
JerryJerry
Üye
Her şeye atlamayın yav, adamlar basın toplantısı ile geliyoruz diyorlar ama bir troll'ün gazına gelip yok öyle şey diyebiliyorsunuz.

Behzat Ç.'yi yeniden diriltseler keşke, reytingi de yüksekti.

Beğenenler: hebelehoo

PotterPotter
Üye
"insan biliyor gelmeyeceğini ama yine de bekliyor işte"

image
sultanahmetsultanahmet
Üye
Zodiac dedi:

ayrica sinirlenmeyin olm ben engellemiyorum netflix'i falan. gelse ilk ben sevinirim 4k tv var evde yatiyor bos bos.

Memoli gelsin.Bu arada bu internetten izleneceği için kotadan gidecek her türlü değil mi ultra hd yayın kotayı sömürür sonra yavaşlamış internetle sıkıntı olur büyük ihtimalle bizde de 4k tv var daha hiç 4k yayın izlemedim ben de.
AstusAstus
Üye
4k yayın sayısı çok çok az bu arada. uhd ya da 4k olarak aratın, çıkıyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Netflix Türkiye hesabı fake, Netflix gelecek.

Valla 4K içerik umrumda değil. FHD yayınları düzgün izlemek benim için yeterli olacak. Ayrıca eski dizileri yayınlamak gibi bir iyilik yapacaklarsa öncelik Süper Baba ve İkinci Bahar'ın olmalı. ^^

Edit: bu konu neden "Forum Kuralları ve Duyurular" da çıkıyor?
FaironFairon
Üye

Edit: bu konu neden "Forum Kuralları ve Duyurular" da çıkıyor?

Çıkmıyor.

Spoiler:
:P

oropheroropher
Üye
Valla dün Pokemon'un ilk bölümünü izledim, oldukça HD bir hava verdi bana, hiç bu kalitede izlediğimi hatırlamıyorum..
salih32salih32
Üye
ulan bi deneyeyim dedim kredi kartını kabul etmedi

şayze
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Amimasyon filmlerin bir çoğunda Türkçe dublaj var. Çizmeli Kedi ye baktim, görüntü kalitesi şahaneydi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bir çok dizi ve filmde Arapça altyazi var. Araplar bizden once mi kullanmaya baslamis? Yoksa bizimle ayni anda kullanmaya basladilarsa skandal!
discussioncontroller