Netflix
veeverveever
Üye
Astus dedi:

Bu sezon olmadı, üçte skoy vermeye başlamıştı hafiften, şimdi tematik olarak tekrarlar baş gösteriyor. Brooker şöyle 1 yıl bir ara versin veya başka adamlar yazsın.
Favori bulmaya çalışıyorum ama temiz diyebileceğim yok maalesef, belki sırf Jodie Foster yönetti diye Arkangel. O bile ayrıntılara girmeyi tam olarak beceremedi bana göre mesela.

USS Calister geçen tema olarak güzeldi ama saçma sapan technobabble geyiyiği dönünce biraz rahatsız oldum, bir de aşırı bilindik bir stereotip üzerinden gidiyor hikaye, baby boomer adamın yazacağı bir muhabbet gibi hissettirdi arada.

Crocodile Black Mirror'ın en az teknolojiye yakınlaşan bölümü olabilir.

Hang the DJ hava olarak sezon 3ün San Junipero'suna benziyor, aynen SJ gibi bende "meh" tepkisi bıraktı.

Black Museum'un doktor hikayesi gördüğüm en cheesy hikayelerden bir tanesi oldu, Charlie bütün sub-par fikirleri buna gömmüş, birisine eğlence veya sözde justified punishment için acı çektirme geyiyiği biraz baydı beni, sanırım 3 veya 4 oldu Black Mirror'da, ben creatively bankrupt oldum o yüzden bu sağda solda kalmış fikirleri basacağım diye bağrıyor bölüm.

Metalhead'i izlemedim.

Bana göre Black Mirror hala aşırı grounded, insan ilişkileri ve ikilimlerini ortaya alan hikayelerde işe yarıyor (Shut Up and Dance, The National Anthem, The Waldo Moment, White Bear) böyle aşırya kaçınca ben ilgimi kaybediyorum.
HOXHOX
Üye
of çok üşeniyodum şunu izlemeye iyi bare kötüyse uğraşmiyım. gfys netflix.
Zodiac
Üye
white christmas sonrasi birakacaklardi ondan sonraki hicbir bolum onun kadar iyi olamadi. zaten kopyalanmis dijital benlik muhabbeti white christmas ile tutunca bolumlerin yarisindan cogu onun ekseninde olmus baya komik.

dark'i izledim ayni zamanda o daha cok sarmisti.

Beğenenler: Astus

AstusAstus
Üye
my thoughts exactly
funky_boyfunky_boy
Üye
Son saçmalığı gördünüz mü?
CaturdayCaturday
Üye
funky_boy dedi:

Son saçmalığı gördünüz mü?

hayır sen son saçmalığı gördün mü

Beğenenler: Zodiac

veeverveever
Üye
ay Netflixe para verince kendisini belli bir seviyeye erişmiş sanan kısım esra erollu reklama triggerlanmış lmao

gayet iyi reklam tbqh famalamdingdong ağlamaya devam
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Beğenenler: mcprozack, Benjamin

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Alırım bi dal

kurtkapankurtkapan
Üye
hocam neden adam akıllı orijinalini koymuyorsun da yutubda aratmakla uğraştırıyorsun yaw

pek olmamış sanırım. daniel brühlün ilk kötü filmi olur muhtemelen
discussioncontroller