Oyungezer 100 - Şubat 2016
BaradhBaradh
Oyungezer
image

OYUNGEZER 100 SAYIYI DEVİRDİ!
Bunu Da Fiziksel Derginin Yanında Birbirinden Güzel Hediyelerle Kutluyor

HEDİYE #1
BundleStars'dan Beş Adet Tam Sürüm Steam Oyunu

HEDİYE #2
Playstore'dan Birçok AAA Oyunda Geçerli %20 İndirim Çeki

HEDİYE #3
League of Legends'tan TR Sunucusunda Geçerli 500 RP

HEDİYE #4
Kinguin'den Bir Adet CS:GO Random Skin Pack

HEDİYE #5
World Of Tanks'ten Bir Adet Premium, Bir Adet De Davetiye Kodu

HEDİYE #6
World of Tanks Karton Figürü

100 AY VE ONLARA TANIKLIK EDEN 100 AN
40 Sayfalık 100. Sayı Dosyası

CAPCOM REMASTERED İŞİNİ İYİ BİLİYOR
Resident Evil 0 HD Remaster İncelemesi

OCULUS RIFT BİRAZ PAHALI MI NE?
Oyungezer Yazarlarından Rift Değerlendirmesi

LAS VEGAS'A GİTMEDİK AMA, GİTMİŞ KADAR YAZDIK
DATA'da CES 2016 Dosyası

BİR OYUNUN PC'YE GELMESİ İKİ YILI GEÇEBİLİYORMUŞ
Dragon's Dogma: Dark Arisen İncelemesi

HEM OYNADIK, HEM DE DETAYLI ŞEKİLDE YAZDIK
Tom Clancy's The Division Ön İncelemesi

AÇIK DÜNYA RYO'LARA BAKIŞINIZI FECİ DEĞİŞTİRECEK BİR OYUNUMUZ VAR
Xenoblade Chronicles X İncelemesi

POSTER İSTEYENLERE İLAÇ GİBİ BİR MAKALE
DATA'da Poster Bastırma İpuçları

İNCELEMELER
Resident Evil 0: HD Remaster
Dragon's Dogma: Dark Arisen
Xenoblade Chronicles X
That Dragon, Cancer
Assassin's Creed Chronicles: India
Dosya: Arafta Kalan Oyunlar
World of Tanks (PS4)
Pony Island
Darkest Dungeon
Batman Arkham Knight Season Pass
Big Pharma

ve çok daha fazlası...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/
BaradhBaradh
Oyungezer
Ufak birkaç da açıklama yapayım:

HEDİYELER:
Hediyelerin içeriklerini Online ekibimiz adım adım yayınlıyor sosyal medyadan. Steam oyunları neler, Playstore kodu hangi AAA'larda geçerli, tüm bilgiler orada çıkacak. Her şeyi buraya yığarsak sıkıntı olacak çünkü.

"Fiziksel dergi" ibaresini kullandık ama bir kez daha not düşeyim: Hediyeler sadece fiziksel dergiyle birlikte gelen kodlar sayesinde alınabiliyor. Dijital dergide böyle bir imkân söz konusu değil ne yazık ki.

BASIM:
Geciktik bu ay, ne deseniz haklısınız :( Tüm bu hediyeleri bir araya toplamak, onların sayfalarını ve kendi içlerinde uyumu sağlamak vaktimizi fazla aldı. O nedenle çıkışımız da biraz gecikecek. Ama 101'e başladık, boş oturmadık. Tek seferlik bir gecikme var karşımızda yani.

Umarım okurken keyif alırsınız arkadaşlar. Çünkü eskiler bu sayıyı yazarken yoruldukları kadar da keyif aldılar :)
zuzum333
Üye
Vay vay vay... Elinize sağlık. Boğaz da bi havai fişek gösterisi falan mı yapsak napsak 100. sayı için :)

Beğenenler: cemyy, ParaDise

ibrams
Üye
Valla 100. sayimizi da gorduk ya olsek de gam yemeyiz :) Cok iyisiniz ya! Bu arada dergi ne zaman piyasaya cikar, kacirmayalim :)

Beğenenler: ParaDise

guven
Üye
Ya şimdi ben anlamadım dergi yenilendimi yenilenmedimi,galiba yenilenmemiş hani yenileniyodu
ibrams
Üye
guven dedi:

Ya şimdi ben anlamadım dergi yenilendimi yenilenmedimi,galiba yenilenmemiş hani yenileniyodu

Hocam bir ayda nasil yenilesinler yahu. Belki ufak yenilikler vardir bilmiyirum. Benim de nostaljik bir sayi olacak diye bir umudum var.

Musketeer
Üye
siteden tek aylık olarak satın alma basım işi bittikten sonra mı olacak yoksa şimdi den sipariş verebiliyor muyuz bir de dağıtım tüm türkiye ye aynı anda mı olacak yani atıyorum dnr a geldikten 10 gün sonra bana ulaşması gibi bir durum var mı (kargocuların geciktirmesi ihmal edilerek) yani kayda değer bir gecikme olacaksa gideyim parası neyse erkenden alayım
BaradhBaradh
Oyungezer
Musketeer dedi:

siteden tek aylık olarak satın alma basım işi bittikten sonra mı olacak yoksa şimdi den sipariş verebiliyor muyuz bir de dağıtım tüm türkiye ye aynı anda mı olacak yani atıyorum dnr a geldikten 10 gün sonra bana ulaşması gibi bir durum var mı (kargocuların geciktirmesi ihmal edilerek) yani kayda değer bir gecikme olacaksa gideyim parası neyse erkenden alayım

Şimdi, Türkiye'de dağıtıma çıktığı zaman bir araç da bize dergileri getiriyor. Teoride gidip almak daha hızlı.

AMA

Bu, çoğu bölgede işe yaramıyor. Bize geleni biz sipariş ve abonelere o gün içinde paketliyoruz. Ardından iki iş gününde gidiyor. Uzak bir bölgede oturuyorsa kişi, ya da o bölgeye giden araç yavaş kaldıysa ulaşmıyor.

Bizce siteden verilen sipariş daha hızlı, onu da hafta sonundan önce açacağız zaten.

Beğenenler: ParaDise

FurkanPalaFurkanPala
Üye
Yakın zamanda uğramak lazım D&R'a.. Ha bu arada ne zaman gelir D&R'a falan ? Çünkü ben hiç tam vaktinde alamadım da dergiyi.
MytHMytH
Üye
Bu ay hızlı davranmak lazım o zaman. Gecikme derken ne kadarlık bir süreyi kastediyoruz acaba?
PiyanistPiyanist
Üye
100 ü verdiniz, astarını isteriz artık:) Bir 100 daha deviricez inşallah :)

Beğenenler: Leroks, ParaDise

discussioncontroller