Oyungezer 100 - Şubat 2016
Starlet
Üye
NeOzguR dedi:

Abi okuma, araştırma alışkanlığı yok ki millette. Bir sorun oldu mu hemen çemkirmeye geçiyor Türk halkı. Lan adamlar herşeyi açıklamış hâlâ ve hâlâ "ben kodu nasıl gireceğim", "onu nasıl yapacağım", "bunu nasıl yapacağım" gibi saçma saçma sorular soruyorlar(garip sorunları olanları kastetmiyorum).

Bunlar dergiyi gerçekten okuyorlar mı şüpheliyim. Baksana 1 dakikasını bile almayacak okumayı bile gerçekleştirmekten acizler.

Birde şu:

Bu veya diğerleri veya başkası. Dergiler zaten kanunen yönetim adresini ve telefonu, iletişim bilgilerini, künyesini basmak zorundalar. illaki derginin bir yerinde derginin künyesi, o künyenin bir yerinde de illaki bir telefon bulanacak. Niye dergiye telefon edip daha çabuk yoldan sorununa çözüm bulmak yerine gelip foruma yazıyorlar bende bunu anlamıyorum. Hayır senin tercihindir istediğini yap da forumlara her zaman giremeyebilir dergi editörleri (Bu dergi veya başka dergiler - Adamların işi aylık çıkan bir mecrayı hazırlamak. Forumda sabahtan akşama kadar takılmak değil. Ayda yılda bir girmeleri doğal. Veya bu işle görevlendirilen yetkililer girer. Gidip de yayınevinin yönetim kurulu başkanının dergi forumunda vakit geçirmekten daha önemli işleri vardır herhalde mesela. Hiç Gabe'in Resmi Steam forumlarında gün geçirmesini bekleyebilir misiniz mesela:)). Dergiye veya ilgili mecraya künyede belirtilen telefonla ulaşsan halbuki daha kolay çözülecek sorunun. Şimdi derginin künyesi nedir onuda bilmeyebilir insanlar. Hakaret etmek gibi olmasın ama Neozgur haksız da değil yani.

Forumu olmayan dergilere nasıl ulaşıyor okurları onuda merak etmiyor da değilim.

Sataşmak gibi olmasın ama adam da haksız değil yani.

Beğenenler: Dreamon

Sifon
Üye
dergi icerigi baya iyi olmus. darkfalla verilen 9,3 un sorgulanmasini ise kiniyorum, kokune kadar hak ediyordu o notu, millet n00b isi themepark mmolara alistiysa darkfall ne yapsin xd

Beğenenler: Dreamon

darkkkraldarkkkral
Üye
Dergiye GIST'te abone olup da dergiyi alabilen var mı? Yoksa dağıtım mı gecikti ?
Specy
Üye
Merhaba arkadaşlar bugün dergiyi aldım lol kodu hariç hiçbir kodda sorun yoktu lol kodunda bütün talimatları izledim riot pını girdim bu kod kullanılmş diyordu halbuki dergide her hangi bir delik yoktu yepyeniydi ama kod kullanılmış diyor ve yardım sayfası hatalı yardım almak için bütün bilgileri giriyorum fotoğraflarıda atıyorum fotoğraflar hatalı diyor oysaki hiçbir hata yok sorunsuz fotoğraf atıyorum yardım edicek yetkili birileri varsa lütfen yardım etsinler
user1yusuf
Üye
Ya lütfen yardım edin dergiyi aldım cs go kodunu girdim ancak steam url yerinede kodu yapıştırdım yanlışlıkla lütfen yardım edinnn
equasezy
Üye
Arkadaşlar LOL KODU için her şeyi yaptım MAIL GELMEDI. BU nasıl sistem arkadaşlar yardım edin mail falan gelmiyor bekliyorum hala ya bir el atın yöneticiler kodum falan dergi yanımda ilgilenin ya görüyorsunuz cevap vermiyorsunuz. Bari yardımcı olun.

Beğenenler: equasezy

DreamonDreamon
Oyungezer
Sifon dedi:

dergi icerigi baya iyi olmus. darkfalla verilen 9,3 un sorgulanmasini ise kiniyorum, kokune kadar hak ediyordu o notu, millet n00b isi themepark mmolara alistiysa darkfall ne yapsin xd

Kesinlikle!

DarkerThanBlack
Üye
Arkadaşlar kullanmadığınız lol kodlarını alabilirim. Lol koduna karşılık playstore kodu da verebilirim.
FreudFreud
Üye
Dergiye GIST'te üye oldum.100.sayı gelmedi.Geç gelsin sorun değil de, üyeliğim gerçekleşmiştir umarım.

Beğenenler: darkkkral

HachikoHachiko
Üye
Biraz geç kalmış bir okur olarak Ocak sayısını aldım bugün (hala Şubat sayısı gelmemiş) derginin üzerinde 8 tl yazmasına ragmen kasada 12 TL ödedim, bir ögrenci olaral o 4 tl baya koydu :(
discussioncontroller