Oyungezer 100 - Şubat 2016
geminilasergeminilaser
Oyungezer
Hachiko dedi:

Biraz geç kalmış bir okur olarak Ocak sayısını aldım bugün (hala Aralık sayısı gelmemiş) derginin üzerinde 8 tl yazmasına ragmen kasada 12 TL ödedim, bir ögrenci olaral o 4 tl baya koydu :(

Derginin üzerinde 12 TL yazıyor.
HachikoHachiko
Üye

Hachiko dedi:

Biraz geç kalmış bir okur olarak Ocak sayısını aldım bugün (hala Aralık sayısı gelmemiş) derginin üzerinde 8 tl yazmasına ragmen kasada 12 TL ödedim, bir ögrenci olaral o 4 tl baya koydu :(

Derginin üzerinde 12 TL yazıyor.

Ocak 2016 sayısının üzerinde 7.90 TL yazıyor...
ihtyrrommel
Üye
hediyeler ile ilgili bize mail atacak mail adresi ne dir?
BaradhBaradh
Oyungezer
Hachiko dedi:

Biraz geç kalmış bir okur olarak Ocak sayısını aldım bugün (hala Şubat sayısı gelmemiş) derginin üzerinde 8 tl yazmasına ragmen kasada 12 TL ödedim, bir ögrenci olaral o 4 tl baya koydu :(

Bayağı şanssız olmuş, derdine derman olmaz belki ama ben sebebini açıklayayım:

Fiyatla birlikte barkodun karşılığı da yenilendi. Normalde önceki sayı toplandı ama o bayi vermemiş demek ki elindeki eskileri. Sıkıntı oradan kaynaklanıyor. 99. sayının piyasada kalmaması lazımdı aslında...
darkkkraldarkkkral
Üye
@Baradh Sarp Abi şu GIST aboneliği olayı ne oldu acaba ? Dergiler hala gelmedi ? Bi' problem falan mı var ? Ya da boşuna bekliyosak Şubat sayısını bayilerden mi alalım?
BaradhBaradh
Oyungezer
darkkkral dedi:

@Baradh Sarp Abi şu GIST aboneliği olayı ne oldu acaba ? Dergiler hala gelmedi ? Bi' problem falan mı var ? Ya da boşuna bekliyosak Şubat sayısını bayilerden mi alalım?

Mail daresini bana iletsene, bir bakalım hemen. Yollandı çünkü ama, bazılarına kargoda ulaşmadığı için tekrar yolladık seninkini de kontrol edelim.

princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Dergiyi bu gün d&r dan alabildim. Ancak içini açtığımda kod kısmının içerisinden yırtılmış olduğunu fark ettim, içinde kod yok kısaca. Yani kodu çok temiz yırmışlar sanırsam baskıdan kaynaklı bir hata ne yapmam gerek?
ihtyrrommel
Üye
sevgili admin kardeşim... arada benim soruyu atlamanın sebebini bilemiyorum... eğer ki bir anlamama problemi olduysa, tekrar açıklayayım... dergiden çıkan kodu yazdığımızda bize hediye kodlarını atacak olan mail adresini öğrenmek istiyorum... bazen safelist e almadığımda mail ne spama ne inbox a düşmüyor... ha "yok biz göndermemişizsir daha" diyorsanız, o zaman göndermenizi rica ediyorum... saygılarımla...
BorayDnr
Üye
hami10
Üye
Sevgili ogz ve forumdaşlar dergiyi ev arkadaşımın almasıyla beraber ayın 5i gibi bende edinmiş oldum o gün yazacaktım işten güçten fırsat bulamadım şimdi ayaküstü bir soru sormak istiyorum belki daha önce soruldu tartışıldı yada sebebi açıklandı ise bile ben kaçırdım. Dergiye gelen bu 4 küsür liralık zam neden yapıldı gerçekten ihtiyac varmıydı? Dvd posterin bile artık verilmediği bir dergi için maliyeti arttıran şey nedir türkiyede 12liraya neredeyse ve bildiğim kadarıyla dergi pek yok olanlarda 300sayfa ve blue ray hediye ediyor ha onların yarısı reklam diyebilirsiniz doğrudur ama sizede reklam almayın diyen sanırım yok yada reklamdan rahatsız olucak. Ev arkadaşımın eve gelip dahada almam dediği ve tepki gösterme sebebinin fiyat oldugunu anlayınca bende yazmak istedim. Olay parada değil ama bu zammın nedeni bir anda bu kadar zam olması. Öğrenci bile değilken ben anlamlandıramadım sanırım öğrenci yada durumu yetersiz olsam direk bırakırdım dergiyi bende. Sevgilerle.
discussioncontroller