Oyungezer 100 - Şubat 2016
puraxayspuraxays
Üye
hami10 dedi:

Sevgili ogz ve forumdaşlar dergiyi ev arkadaşımın almasıyla beraber ayın 5i gibi bende edinmiş oldum o gün yazacaktım işten güçten fırsat bulamadım şimdi ayaküstü bir soru sormak istiyorum belki daha önce soruldu tartışıldı yada sebebi açıklandı ise bile ben kaçırdım. Dergiye gelen bu 4 küsür liralık zam neden yapıldı gerçekten ihtiyac varmıydı? Dvd posterin bile artık verilmediği bir dergi için maliyeti arttıran şey nedir türkiyede 12liraya neredeyse ve bildiğim kadarıyla dergi pek yok olanlarda 300sayfa ve blue ray hediye ediyor ha onların yarısı reklam diyebilirsiniz doğrudur ama sizede reklam almayın diyen sanırım yok yada reklamdan rahatsız olucak. Ev arkadaşımın eve gelip dahada almam dediği ve tepki gösterme sebebinin fiyat oldugunu anlayınca bende yazmak istedim. Olay parada değil ama bu zammın nedeni bir anda bu kadar zam olması. Öğrenci bile değilken ben anlamlandıramadım sanırım öğrenci yada durumu yetersiz olsam direk bırakırdım dergiyi bende. Sevgilerle.

Ben yorum yapmim, sonuçta aldığınız keyif ve biçtiğiniz değer eğrisi kişiye bağlı bir değişkendir..
Açıklama bir önceki sayı ve şurada yapıldı, bakabilirsin;
http://oyungezer.com.tr/haber/43865-tugbek-olek-ten-oyungezer-degisiyor

Beğenenler: Baradh

Sifon
Üye
piyasadaki dergilerin buyuk cogunlugu 10-12 lira zaten o yuzden cok da siradisi bir fiyat degil yani
LastGameBenderLastGameBender
Üye
Dergiyi aldım. Her zamanki gibi düzenli ve sağlam hazırlanmış içerikler ile dopdolu. Elinize sağlık.

Beğenenler: Baradh

BaradhBaradh
Oyungezer
hami10 dedi:

Sevgili ogz ve forumdaşlar dergiyi ev arkadaşımın almasıyla beraber ayın 5i gibi bende edinmiş oldum o gün yazacaktım işten güçten fırsat bulamadım şimdi ayaküstü bir soru sormak istiyorum belki daha önce soruldu tartışıldı yada sebebi açıklandı ise bile ben kaçırdım. Dergiye gelen bu 4 küsür liralık zam neden yapıldı gerçekten ihtiyac varmıydı? Dvd posterin bile artık verilmediği bir dergi için maliyeti arttıran şey nedir türkiyede 12liraya neredeyse ve bildiğim kadarıyla dergi pek yok olanlarda 300sayfa ve blue ray hediye ediyor ha onların yarısı reklam diyebilirsiniz doğrudur ama sizede reklam almayın diyen sanırım yok yada reklamdan rahatsız olucak. Ev arkadaşımın eve gelip dahada almam dediği ve tepki gösterme sebebinin fiyat oldugunu anlayınca bende yazmak istedim. Olay parada değil ama bu zammın nedeni bir anda bu kadar zam olması. Öğrenci bile değilken ben anlamlandıramadım sanırım öğrenci yada durumu yetersiz olsam direk bırakırdım dergiyi bende. Sevgilerle.

Dergiyi periyodik olarak alanlar önceki sayıda, almayanlar ise sitedeki yönlendirmeyle şu metni okudular:
http://oyungezer.com.tr/haber/43865-tugbek-olek-ten-oyungezer-degisiyor

sevgili admin kardeşim... arada benim soruyu atlamanın sebebini bilemiyorum... eğer ki bir anlamama problemi olduysa, tekrar açıklayayım... dergiden çıkan kodu yazdığımızda bize hediye kodlarını atacak olan mail adresini öğrenmek istiyorum... bazen safelist e almadığımda mail ne spama ne inbox a düşmüyor... ha "yok biz göndermemişizsir daha" diyorsanız, o zaman göndermenizi rica ediyorum... saygılarımla...

Sorunu görmezden geliyor değilim. Ben de bilmiyorum, yetkili arkadaşlara sordum ve onlardan cevap gelmesini bekliyorum. Gelsin, editleyeceğim mesajı. Buradan alacaksın cevabını yani.
Edit: Mailler dukkan@oyungezer.com.tr adresinden geliyor.
BorayDnr dedi:

Buna nasıl el atacağız, anlamadım ben.

Dergiyi bu gün d&r dan alabildim. Ancak içini açtığımda kod kısmının içerisinden yırtılmış olduğunu fark ettim, içinde kod yok kısaca. Yani kodu çok temiz yırmışlar sanırsam baskıdan kaynaklı bir hata ne yapmam gerek?

Öyle bir durumda derginin poşetinin yırtık olması gerekiyor. Çünkü poşetlerimiz tekrar kapatılabilir formda değiller. D&R'ın dergiyi koruma sistemine laf edemiyoruz ne yazık ki. Yine de destek kısmına bir danışırsan yetkili arkadaşlar yönlendirebilirler seni: http://dukkan.oyungezer.com.tr/destek

Beğenenler: tool, ihtyrrommel

darkkkraldarkkkral
Üye
Magzter'den dergiyi abone olarak nasıl okuyoruz ? Herhangi bir kod falan mı girilmesi gerekiyor. Bu Magzter olayını bilen biri anlatabilir mi lütfen ?
BaradhBaradh
Oyungezer
darkkkral dedi:

Magzter'den dergiyi abone olarak nasıl okuyoruz ? Herhangi bir kod falan mı girilmesi gerekiyor. Bu Magzter olayını bilen biri anlatabilir mi lütfen ?

Yıllık abonelikle birlikte link gönderimi yapılıyor. Yani şöyle, bu ay abone olduysan eğer gelecek ay başında (Mart dergisinin çıkışıyla birlikte) sana Magzter'dan bir mail gelecek. Gelen maildeki email ve geçici şifreni kullanarak girip okuyabileceksin.

Eğer yıllık abone değilsen tekil olarak alabilir ya da dijitale ayrıca abone olabilirsin.
darkkkraldarkkkral
Üye
Baradh dedi:

darkkkral dedi:

Yıllık abonelikle birlikte link gönderimi yapılıyor. Yani şöyle, bu ay abone olduysan eğer gelecek ay başında (Mart dergisinin çıkışıyla birlikte) sana Magzter'dan bir mail gelecek. Gelen maildeki email ve geçici şifreni kullanarak girip okuyabileceksin.

Eğer yıllık abone değilsen tekil olarak alabilir ya da dijitale ayrıca abone olabilirsin.

Abi ben GIST'de abone olmuştum yani aboneliğim bu ay başladı ama magzterde mart ayında mı başlayacak ? Cünkü bana magzterden herhangi bir mail gelmedi.
ParaDise
Üye
Abone olucam bugun,
SspawnN1
Üye
Lol rp kodu geçersiz diyor ne yapmam gerek ?
MosquéteroMosquétero
Üye
lol de geç

Beğenenler: isotic

discussioncontroller