100.Sayı'daki 3. Sayfadaki Hediye Kodlarım Yazmıyor ?
Comand23Comand23
Üye
Arkadaşlar hediye kodları 37.sayfadaki resimde olduğu gibi bi yerde alttaki kutucukta kod yazdığını gördüm ama bende orası bomboş isterseniz resminide atıyım image Nasıl halledebilirim bunu ya başka yerde yazmıyor demi. Buneyin şanssızlığıdır anlamadım gitti. :(
VattghernVattghern
Üye
kodu asetonla silmişsin yeme bizi
Comand23Comand23
Üye
Kardeş yemin ederim yok ilk aldığımdan beri böyle bugün aldım dergiyi bir dahamı alıyım şmidi nabıcam boşa mı verdim parayı :/
TaxmanTaxman
Üye
şurda, hediye 3'te 500 rp verdiğini söylüyor:
http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/1650158/oyungezer-100-subat-2016/p1
açtım baktım rp fiyatlarına
bu sitelerde 13 liradan 840 rp satılıyor
http://www.gamesatis.com/league-of-legends-turkiye.html
http://www.gamesultan.com/Oyun/league-of-legends-turkiye-serveri

dergi 12 lira ve 500 rp veriyor. arkadaş madem dergiyi okumayacaksın, rpsiz boşa para verdiğine inanıyorsun, ulan o zaman niye ne bokum yerde satılıyorsa almıyorsun rpyi oradan. belli ki bebenin biri gitmiş bir yerde ogeze rp çalışmıyor diyene ikinci kod veriyor falan demiş millet de duble kodun kokusunu duyunca yığılıyorlar siteye.

yazarın biri de çıkmış diyor ki sitede yazılanlar ilgimi çekmiyor makale okumak daha iyi bura zaman kaybı. ulan boynum, muhabbetine ölen yok zaten burada, en azından sen yapmıyorsan da bir adam tut şuraya ki bu adamlara ne denilmesi gerekiyorsa denilsin. sahtekar da olsa okurunla ilgilen en azından.

Beğenenler: Corax, SmoKiNg ACE

CaturdayCaturday
Üye
Sorun çözülmüştür.
Comand23Comand23
Üye
Kardeş benim kimseye yalan borcum yok söyledik derdimizi anlattık inanan veya benle aynı sorunu yaşayan varsa buraya yazar veya bu sorunu başka şekilde halledilebilecek yolları vardır belkide diye yazdım ama ogz nin bu kadar düşük bir kitlesi olduğunu bilmiyordum açıkcası o diyor asetonla silmiş o diyor bebe rp kodu için almış rp de ne ayrıcası bilmiyorum dergiyi daha yeni aldım dün elime geldi açtım ve bu bölüm boş olduğunu gördüm derginin sahibi olan sitede forumlarda paylaştım hatta sinan abiye mail attım ve gereken hallolacak ya hiç kodum gelmeyecek yeni bir tane daha dergi alıcam ya da bu sorun çözülcek param boşa gitmemiş olucak inanmadıysan daha ne iftira atıyorsun belliki bu sorunu birtek ben yaşıyorum ney yani ogz nin dergisi kusursuzmu 0 hatamı baskı hatasına dekgelmişim işte daha ne uzatıyorsunuz öbürüde çıkmış sorun çözülmüş diyor tamam sadece bir hediye belkide hiç yüzüne bile bakmıycam 5 oyunun wot premium 1 günde bitecek belki rp koduda her neyse onu kullanıp bitirecem ama ogz nin hediyesi diyebilecem skyrim figürü aldım bir tane gözüm gibi bakıyorum dergi hediyesi bir başka değerli oluyor ve ben buna para vermişim demi ne yani pısırık gibi oturuyum o zaman hakkımı aramayım klasik türk gencimi oluyum kader diyip kestirip atıyımmı ne dememi istiyorsunuz anlamadım yazık ya vallaha yazık bu kadar iftira atmanızı beklemiyordum 10 tl diyorsunuzda ben öğrenciyim kardeşim o 10 tl ye neler alırdım neler hatta olmazsa bir daha vermek zorunda kalacam neyse kime yazıyorum ki siz sadece iftira atın aşşağılayın ezin çok iyisiniz siz bravo sadece yaptığınız oyungezerden soğutmak insanı dergi almakdan sokutmak başka birşey değil hayır sizene kardeşim ben foruma yazdımda inanmıyorsan kalabalık yapma daha ne kötülüyosun ne seviyorsunuz ya insanı küçük duruma düşürmeyi o dediğin 3. sayfada o kod yok diyorum yok bedava mal değil bu bir şeyi veriyoruz dedilerse orda olmalı bende onu oyungezerin hediyesi deyip saklamalıyım neyse bakalım okuyacakmısınız yine altlara yığılacak iftiralar yalanlar yeminlen dergiyi aldığıma pişman ettirdiniz yöneticilere demiyorum sizlere diyorum insanı uzaklaştırıyorsunuz dergi almaya...
CaturdayCaturday
Üye
neden zorunda kalasın ki,tr serverında 10tl ye 800 kadar rp alabiliyorsun
neden rp için ogz alıyorsun karşim?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
mahkemeye ver
en temiz yol

Beğenenler: Caturday

Comand23Comand23
Üye
mahkememi ? kafan mı iyi kardeşim bir baskı hatası diye mahkemeyemi verilir zaten sinan abide pazartesi ateş bey'in ilgileneceğini söyledi neyse tamam ben anladım foruma bir konu açılmayacakmış onu anladım sinan abiyede mail attım belki derginin barkod numarası gibi birşeyini verip yazmayan kodu bir daha verebilirler olmadı yeni birtane daha alıcam ama gerçekten forumda tek bildiğiniz iş aşşağılamak onu bunu ezmek sadece bir dergide oluşan basım hatasımı herneyse onu yazdım zaten yöneticilerede mail attım belki bu sorunu yaşayan vardır diye paylaştım sizlerle neyse dahada yazmanın bir anlamı yok vay be sahtekarda oldum o değilde kardeşim yeni bir kodu bedavadan almak nedir ya ne zannediyorsunuz siz oyungezeri ? bu kadar basitmi kandırmak ne demeye çalışıyorsunuz ki elbet derginin numarasıyla felan bulunur aynı kod bak altını çiziyorum yeni bir tane istemiyorum yemişim yeni kodu ya abi ne kod muhabbeti yaptırdınız adama adım sahtekar çıktı yalancı çıktı bu nasıl bir forumdur ya bir derdimizi paylaşabildiğimiz forum değilmi burası bu kadar aşşağılayan bir kitlemi vardı ogzde neyse beyler çok saolun ilgilendiğiniz için gerçekten bu derginin sadece yöneticileri iyi sanırsam baksana aga bir forum da konu açtın bir sorun var yok o yalancı ne kadar kestirip atıyorsunuz bir kere o rp muhabbeti de ney ya 10 tl ye alıp nabıyım ben rp'yi ne işe yarıyor kodlarda baktığım şey wot premium ve cs go silah skini ben bu dergiyi hediye veriyor diyede almadım sadece para verdiğmi bir dergide verilen hediyeyi alamadım sorun çıktı bu bende 99. sayısı 95. ve 92. sayılarınıda aldım gayet hoş bir makale yazıyorlar zevkli bir dergi ama şu kod işi hele sizin yazdıklarınızdan sonra çileden çıkarttı ne yani nabıyım kod yok diye köşede bekleyim öylemi kader deyip ? neyse uzayacak daha bu konuşma kısa kesiyorum sorunu ben maille çözerim arkadaşalr forumla bir daha işim olmaz yinede hepinize teşekkürler...
RavageRavage
Üye
bunların hepsi tek bir cümle mi kardeşim ?

Beğenenler: SmoKiNg ACE

NeOzguRNeOzguR
Üye
Birader iyi kafalamışlar seni. Sen de iyi oyuna gelmişsin olay bu :P

Ogz forumunun büyük ölçüde dergiyle alâkası yok. Buraya yazdığın sorunlara o ayın sayısının başlığı hariç cevap bulamazsın çünkü dergi yazarları sadece o başlığa bakıyor. Varsa dergiyle ilgili bir sorunun dergi yazarlarına doğrudan e-posta at.

Onun haricinde muhabbet edip milletin içine karışmak haricinde Ogz forumundan sana iş çıkmaz. O kadar yazı duvarı döşemene gerek yoktu. Ogz'e forumunda kafalanıp dergiden soğuman da takdire şayan ergenlik abidesi.

Neyse hadi kolay gelsin.

Beğenenler: Comand23

discussioncontroller