100.Sayı'daki 3. Sayfadaki Hediye Kodlarım Yazmıyor ?
CaturdayCaturday
Üye
sorun çözülmüştür
SoddorathSoddorath
Üye
Bu çocuk da iyice yerleşti adminliğe, iki günlüğüne koltuğu verin bari.

Beğenenler: MAVİSAKAL, SmoKiNg ACE

isoticisotic
Üye
image

Beğenenler: Caturday, Ravage, Gun, Soddorath

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
LOL dergisi yetmiyor gibi, o iğrenç oyunu şu güzelim dergiyede bulaştırıyorlar!
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Comand23 dedi:

mahkememi ? kafan mı iyi kardeşim bir baskı hatası diye mahkemeyemi verilir zaten sinan abide pazartesi ateş bey'in ilgileneceğini söyledi neyse tamam ben anladım foruma bir konu açılmayacakmış onu anladım sinan abiyede mail attım belki derginin barkod numarası gibi birşeyini verip yazmayan kodu bir daha verebilirler olmadı yeni birtane daha alıcam ama gerçekten forumda tek bildiğiniz iş aşşağılamak onu bunu ezmek sadece bir dergide oluşan basım hatasımı herneyse onu yazdım zaten yöneticilerede mail attım belki bu sorunu yaşayan vardır diye paylaştım sizlerle neyse dahada yazmanın bir anlamı yok vay be sahtekarda oldum o değilde kardeşim yeni bir kodu bedavadan almak nedir ya ne zannediyorsunuz siz oyungezeri ? bu kadar basitmi kandırmak ne demeye çalışıyorsunuz ki elbet derginin numarasıyla felan bulunur aynı kod bak altını çiziyorum yeni bir tane istemiyorum yemişim yeni kodu ya abi ne kod muhabbeti yaptırdınız adama adım sahtekar çıktı yalancı çıktı bu nasıl bir forumdur ya bir derdimizi paylaşabildiğimiz forum değilmi burası bu kadar aşşağılayan bir kitlemi vardı ogzde neyse beyler çok saolun ilgilendiğiniz için gerçekten bu derginin sadece yöneticileri iyi sanırsam baksana aga bir forum da konu açtın bir sorun var yok o yalancı ne kadar kestirip atıyorsunuz bir kere o rp muhabbeti de ney ya 10 tl ye alıp nabıyım ben rp'yi ne işe yarıyor kodlarda baktığım şey wot premium ve cs go silah skini ben bu dergiyi hediye veriyor diyede almadım sadece para verdiğmi bir dergide verilen hediyeyi alamadım sorun çıktı bu bende 99. sayısı 95. ve 92. sayılarınıda aldım gayet hoş bir makale yazıyorlar zevkli bir dergi ama şu kod işi hele sizin yazdıklarınızdan sonra çileden çıkarttı ne yani nabıyım kod yok diye köşede bekleyim öylemi kader deyip ? neyse uzayacak daha bu konuşma kısa kesiyorum sorunu ben maille çözerim arkadaşalr forumla bir daha işim olmaz yinede hepinize teşekkürler...

bu bir değil iki değil dostum
kaç kişinin kodunda problem yaşadığını biliyor musun sen?
sen bilinçli bir tüketici olarak hakkını aramışsın ama çoluk çocuk ağlamaktan başka bişi yapamıyor tüm harçlığını yatırdığı dergiden kod çıkmayınca
bence artık biri elini taşın altına koymalı
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
piranha sen misin?
Comand23Comand23
Üye
Aynen yöneticilerle iletişimi kurdum zaten şuan yaptığımız bir sohbet zaten CombiningPerson'unda dediği gibi bir çok kişi yaşıyor çok haklı ama bende hiç yazmadığı için sadece öylesine bir konu açtım belki benim gibi dergisinde kodu yazmayalar vardır diye neyse ya fazla doldurmayalım çöp oluyor iyice burası :D
ryuukryuuk
Üye
mağdur olan okurları ortaya alarak eğlenmenin komikliği geçmedi mi? adamlar para ödedikleri bir hizmetin karşılığını alamıyor, alt tarafı 7-8k okuru olan bi dergi künyesinin bir kere bile şu problemlere çözüm sağladığını görmedim açıkçası.

Beğenenler: Comand23, Corax, MAVİSAKAL, Dharkan

CoraxCorax
Üye
topu topu 10 kişinin takıldığı forumu senelerdir adam edemeyenlerin böyle bir organizasyondan alınlarının akıyla çıkacak olmalarını sanmamak lazım tabi.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

Comand23Comand23
Üye
Sorun halloldu arkadaşlar. Eğer dergiyi aldığınızda hiç birşey göremiyorsanız hiç sorun değil sinan abi veya herhangi birinin mailine eğer internetten aldıysanız paypal sipariş no'suyla beraber resmini çekip yollayın ve bilgilerinizi dergi numarasını yazın size o kodu tekrar gönderiyorlar ayrıca bütün bilgileriniz telefon no su e-mail'inizi adınızı yazarak gönderinki tam bir bilgi olsun ve karşı tarafında anlayacağı bir dilde o kutunun boş olduğunu veya yarısı yazılı olduğu artık basım hatası her türlü olabilir bildirin ve sorununuz 2 gün içinde halloluyor tabi iş günü içinde. Gerçektende bu oyungezere minnettarım sizle uğraşıyorlar boşvermiyorlar gerçektende bu dergi kapanmaz ve asla iflas etmez bu kadar bizle uğraştıkları sürece ;)
discussioncontroller