Justice League
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Potter dedi:

@__skytalker__ günah keçiliğiyle alakası yok bildiğin tüm senaryoyu değişmiş tabii ki de müthiş bi fark yaratıyor

Spoiler:
steppenwolf'un superman'i diriltmesi bile başlı başına bi olay. ulan superman'in uyandığı sahne bile saçmalık herkesi dövüyor batman gelince seni tanıyorum e o zaman kim olduğunun farkındasın sadece kızgınsın ama şimdiye kadar insanlıktan umut var uyanınca insanların amk mi yani? oturmuyor yerine o da kesip biçmenin aceleye geldiğinden işte. green lantern'ler ayrı bi kolu olurdu, doomsday'de yapılacak araştırmalar ayrı bi kolu olurdu hikayenin sürüyle şey var abi. nette millet bvs'de ikisini de çok dayak yedi gösterdiler diyip şimdi tek atak superman'e millet orgasm oluyor. çizgiromanlarda steppenwolf ne kadar güçlü bilmiyorum ama filmde gösterdikleri eski ittifakta green lanternlarla zor yenmişler sonra superman gelip tek atıyor hoş tabii superman'in tek atması ama abes geldi. cidden cyborg falan emilseymiş motherboxlar tarafından part 2'de de darkseid geldiğinde geri dönseymiş veya açıldığında içinden güçlenerek çıksaymış (yani şimdiye kadar gösterdikleri cyborg adapt and overcome olduğundan böyle düşündüm) lokum lokum. gerçi o zaman da "ulan yine birini öldürtünüz" ağlaması olacaktı. superman flash yarışından biraz göz kırpmışlar fan base'e oynadıklarını. ya cidden çerezlik film kötü değil ama şu çıkarılan şeyleri falan gördükçe baya tepem atıyor

Spoiler:
Bu kesilen sahneler çekilmiş mi yoksa senaryo aşamasında mı çıkartılmış?
rubyredrubyred
Üye

Potter dedi:

@__skytalker__ günah keçiliğiyle alakası yok bildiğin tüm senaryoyu değişmiş tabii ki de müthiş bi fark yaratıyor

Spoiler:
steppenwolf'un superman'i diriltmesi bile başlı başına bi olay. ulan superman'in uyandığı sahne bile saçmalık herkesi dövüyor batman gelince seni tanıyorum e o zaman kim olduğunun farkındasın sadece kızgınsın ama şimdiye kadar insanlıktan umut var uyanınca insanların amk mi yani? oturmuyor yerine o da kesip biçmenin aceleye geldiğinden işte. green lantern'ler ayrı bi kolu olurdu, doomsday'de yapılacak araştırmalar ayrı bi kolu olurdu hikayenin sürüyle şey var abi. nette millet bvs'de ikisini de çok dayak yedi gösterdiler diyip şimdi tek atak superman'e millet orgasm oluyor. çizgiromanlarda steppenwolf ne kadar güçlü bilmiyorum ama filmde gösterdikleri eski ittifakta green lanternlarla zor yenmişler sonra superman gelip tek atıyor hoş tabii superman'in tek atması ama abes geldi. cidden cyborg falan emilseymiş motherboxlar tarafından part 2'de de darkseid geldiğinde geri dönseymiş veya açıldığında içinden güçlenerek çıksaymış (yani şimdiye kadar gösterdikleri cyborg adapt and overcome olduğundan böyle düşündüm) lokum lokum. gerçi o zaman da "ulan yine birini öldürtünüz" ağlaması olacaktı. superman flash yarışından biraz göz kırpmışlar fan base'e oynadıklarını. ya cidden çerezlik film kötü değil ama şu çıkarılan şeyleri falan gördükçe baya tepem atıyor

Spoiler:

çekilmiş ve whedon gelmiş makası vurmuş.
__skytalker____skytalker__
Üye
Tamam da olum saydığın şeyler daha iyi yapmıyor ki. Bunun daha tarihin ilk Justice League filmi olduğunu unutuyorsunuz sanırım, durun bi takım bir olsun, bir zafer olsun, düzene girsinler. Daha ilk filmden o gitsin, şu ölsün, o gelsin demek saçma geliyor bana çünkü iyi birşey değil bana kalırsa.

Superman konusunda,
Spoiler:
Adam daha yeni dirilmiş olum, kafa bi milyon. Bazı şeyleri hatırlıyor olabilir de düzgün karar veremiyor demek ki. Takılacak yer değil orası.

Lantern konusunda,
Spoiler:
Taaa en başından beri takımda Lantern olmamasına söven bir adamım ama filmin şu halinde Lanetrn olmaması daha iyi. Green Lantern takımın temel üyelerinden biri, o yüzden son saniye gelip düşmanı dövüp gidecek bir karakter değil. Diğerleri kadar yer hakediyor filmde o yüzden doğru düzgün işlenip gelmesi çok daha iyi olur. Ya hep ya hiç yani.

Ayrıca adamın çoğu bitmiş filmi tamamlamaya geldiğinin farkındasınız dimi? Ya da bunun bir WB filmi olduğunun? Adam mükemmel hale getirdi demiyorum ama filmi kötüleyip bütün suçu adamın üzerine yıkmak yanlış. Zack olsa da kesilip biçilecekti bu film ki kendisinin nasıl biçtiğini BvS'de biliyoruz. Neden inatla 4 saatmiş gibi doldurup sonra kesiyor bilmiyorum doğrusu.
Popo açılarında adamı suçlayın, banko Whedon işi onlar.

Yani arkadaşlar Flash dandikliği varken takıldığınız şeylere bakın. Bir de okay verenler var bu ucubeye, çok yanlış.
rubyredrubyred
Üye
ass-shotlar çok göze batıyordu hakikaten. barry ve bruce uçaktan inerken niye diana'nın götünü görüyoruz yani amaç nedir ?

Beğenenler: MAVİSAKAL, __skytalker__

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Superman konusunda:

Spoiler:
Adam Batman'in kendisine "kanın akıyor mu" dediğini hatırlıyor ama annesini kurtardığını ve Doomsday'e karşı savaştıklarını hatırlamıyor. lol. BSG

rubyred dedi:

Potter dedi:

Spoiler:

Spoiler:

Skandal!

Neyse, WB muhtemelen Ultimate Edition gibi bir şey çıkartır, artık orada görürüz.
DharkanDharkan
Üye

Superman konusunda:

Spoiler:
Adam Batman'in kendisine "kanın akıyor mu" dediğini hatırlıyor ama annesini kurtardığını ve Doomsday'e karşı savaştıklarını hatırlamıyor. lol. BSG

rubyred dedi:

Potter dedi:

Spoiler:

Spoiler:

Skandal!

Neyse, WB muhtemelen Ultimate Edition gibi bir şey çıkartır, artık orada görürüz.

Şunu da anlamıyorum hani, GOTY edition oyun mu alıyoruz, nedir bu "devamını bluray'de izleriz" kafası?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Adamlar filmi kesiyor ve kestikleri sahneleri blu-ray'e koyuyor. Bu konuda yapacağım bir şey var da ben mi bilmiyorum?
DharkanDharkan
Üye
Normal bir şeymiş gibi görmek sıkıntı diyorum sadece. Yoksa istediğini yap yani hangi filmi kaç kere izlediğinizin çetelesini tutmuyorum.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Hocam artık bundan sonra böyle yapacaklar. Filmi kesip biçip, DVD'ye koyacaklar.

Edit: Film internete düşmüş!
rubyredrubyred
Üye
Dharkan dedi:

Şunu da anlamıyorum hani, GOTY edition oyun mu alıyoruz, nedir bu "devamını bluray'de izleriz" kafası?

aslında bvs ve jl için skandal kararlar yüzünden kötü görünüyor bu unlimited cut/extended version mantığı ama aslında iyi bir şey. bu iki film dışında bakarsak senaryo yazılmış güzelce çekimlerde yapılmış fakat film süresini aştığı görülmüş ve bazı sahnelerden (bütünlüğe çok etki etmeyecek fakat güzel sahneler) feragat edilmiş gibi düşünülür. fakat bu iki film için direkt bütünlüğe de etki eden sahneler kesildiği için bok atmak durumunda kalıyoruz.
discussioncontroller