Justice League
SammySammy
Üye
Everybody Knows coverinda tüyler diken diken oldu, çok iyiydi. Synder'a film açılış sahnelerini vereceksin bu işte çok iyi.

Beğenenler: rubyred, DeadPool90, Astus

rubyredrubyred
Üye
aynen açılışlar iki filmde de harika.
erozbeyerozbey
Üye
JL 'de üç dört tık iyidi. Bir de o kesilen sahneleri okudum. Whedon şov yapmış resmen. Birazcık skytalkera katılmıyorum çünkü

Spoiler:
Lanternların geldiği yazılmış. Büyük ihtimal Hal falan değil de uzaydan gelecek olan iki Lantern gelmiştir yardıma. Yazılanları böyle bi hayal edince ortaya çok daha güzel bir filmin çıkacağı aşikâr. WB'yi falan geçiyorum ben. Bu kadar değişiklik fazla. B. Wayne'de ki değişikliği ben Whedon'a yıkıyordum, bunu da ona yıkıyorum. Sonunda da ben Flash'ın wolfieyi ayırmasını ve kaybolmasının yapılacağını düşünüyorum. Oradan da Flashpoint'e bağlarlardı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Çıkartılan Lantern'lardan biri kesin Kilowog.
erozbeyerozbey
Üye

Spoiler:
Çıkartılan Lantern'lardan biri kesin Kilowog.

Spoiler:
O zaten Allah'ın emri. Diğeri de büyük bir ihtimal Hal Jordan'ın hikayesindeki baş düşmanı tanıtmak amacıyla Sinestro olabilirdi diye düşünüyorum. Ama gönlüm isterdi ki Jessica Cruz olsun.

rubyredrubyred
Üye
Spoiler:
tomar-re ve kilowog'muş o iki lantern
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
en iyi dccu filmi, kudurun
OG kahraman superman beee, flashla cyborg'u bile beğendim
keşke zack baba tamamlayabilseydi filmi de whedon ayısı çıkamasaydı mağarasından

Beğenenler: __skytalker__, Sammy, rubyred, Gun

DharkanDharkan
Üye
rubyred dedi:

Dharkan dedi:

Şunu da anlamıyorum hani, GOTY edition oyun mu alıyoruz, nedir bu "devamını bluray'de izleriz" kafası?

aslında bvs ve jl için skandal kararlar yüzünden kötü görünüyor bu unlimited cut/extended version mantığı ama aslında iyi bir şey. bu iki film dışında bakarsak senaryo yazılmış güzelce çekimlerde yapılmış fakat film süresini aştığı görülmüş ve bazı sahnelerden (bütünlüğe çok etki etmeyecek fakat güzel sahneler) feragat edilmiş gibi düşünülür. fakat bu iki film için direkt bütünlüğe de etki eden sahneler kesildiği için bok atmak durumunda kalıyoruz.

Bok atmakta haklısınız zaten. Filmin götü başı birbirine giriyor, adamlar sonra bu saçmalıklarını ekstra sahne diye pazarlıyorlar. Suicide Squad'ta da böyle oldu yanılmıyorsam.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sadece Man of Steel filminde yoktu bu Ultimate, Extented zimbirtilari.
erozbeyerozbey
Üye
WB 8 tane kesilmiş sahneyi yayınlamış. 1 tanesi Barry'nin Iris'i kurtarması, bir tanesi Clark'ın çiftlikteki evinden, geri kalanı da Cyborg'a ait. Tepkiler çok büyük gelince kaldırmışlar.

Millet Z. Synder'ın kesilen filminin yayınlanması için online imza toplamaya başlamışlar. Bakalım daha neler göreceğiz.
discussioncontroller