Justice League
SamsonSamson
Üye

WB, Whedon'u Snyder versiyonunu izlenmeyecek derecede kötü buldukları için çağırdı. Yani Snyder sanat eseri çekti, Whedon katletti gibi bir durum yok ortada.

Suç WB'de. Snyder'in işine Man of Steel filminden sonra son vereceklerdi. Ama adam gittiler 2 film daha çektirdiler. Geoff Johns Man of Steel'in senaryosunu veto ettiğinde dinlememişler. Milyonlarca çr satmış kahramanlar mundar oluyor yavv

Gördüğüm kadarıyla Zack baba yine koymuş.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
internet alemindeki tüm yanlış yorumları ogeze tek potada eritiyor gene
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Whedon, Batgirl'ü yönetmeyecek bu arada.

ufak bilgi
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Whedon, Batgirl'ü yönetmeyecek bu arada.

ufak bilgi

Öyle bir söylenti var ama yalanlandı diye biliyorum.

tozluyol
Üye
Yanlışım varsa düzeltin ama yeniden çekim değil ek sahneler çekilmesini Snyder bizzat kendisi istedi zaten
Ama ayrılması gerekince de Johns ve WB yönetimi Whedon'ı koydu başa. Birbirine bu kadar zıt yönetmen seçmek de büyük başarı zaten, neyse
Sonra Johns olmayan bıyığının altından Whedon övdü, Snyder yerer gibi yaptı, sonra da "Bu hala Snyder filmi" dedi
Gördük ne kadar Snyder filmi olduğunu
Ayrıca Snyder versiyonu dedikleri kesilip atılmış sahneler doğruysa evren bütünlüğü açısından olmasını geçtim elle tutulur bir senaryo açısından şu anki filmden kat kat daha iyi. Evreni başından beri yerenler için kötü olabilir ama tutarlılık, davamlılık ve izlenebilirlik açısından şu ankine bin basar

Israrla şunu soruyorum
Tepeden inme bir karar ile hızla evren kurulmasını istedin
Altındaki insanlar bir evren kurdu ve bu evrende birbirine bağlı 2-3 tane film tasarladı kafasında
İlk filmi çektiler ve bu filmin içine evrenin işleyişini etkileyecek derecede önemli belki 2. belki de 3. filmden sahneler yerleştirdiler, Yani 2-3 film sonra o gösterilen sahnelere ulaşacaksın veya paralel bir hikaye anlatacaksın
İkinci film çekilirken ve bu plana uygun giderken, sanki bu ilerleyişi sen onaylamamışsın gibi bütün ekibe siktiri basıp, o ekibin kafasına taban tabana zıt başka bir ekip getiriyorsun ve bunu da onaylayan yine sen yönetici müsveddesisin
Adamların çektiği filmi kökten çöpe attığın yetmiyor, üstüne bir de bütün evren ilerleyişini çöpe atıyorsun ve buna önceki filmde gelecek zamandan gösterilen spoiler sahneler de dahil

Şimdi kimi suçlu bulalım biz acaba
__skytalker____skytalker__
Üye
Marvel mı?

Beğenenler: tozluyol

tozluyol
Üye
:-)
Kevin Tsujihara bence onları suçluyordur kesin şu an
"Valla ben yapmadım. Hep Captain America'nın suçu, tavlamış genç kızları, bizi değil onu izliyorlar. WW kıçı yerine Aquaman kıçına mı odaklasaydık kamerayı acaba"

Bence içlerinde en düzgün iş yapmaya çalışan yine Snyder çıktı, yerin dibine soktuğumuz adam
rubyredrubyred
Üye

Beğenenler: SmoKiNg ACE

__skytalker____skytalker__
Üye
Bunların yerine ne kesilecekti peki? Her türlü birşeylerin kesileceğinin farkındasınız değil mi?

Şöyle her fırsatta Zack öven insanları anlamıyorum doğrusu. BvS mi izlemedi bu adamlar nedir.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Whedon domuzunun eklediği sahneleri.
Tabii ki de Zackbaba övülecek düdük makarnası seni. Castlenen adamları filmden çıkarmışlar be lmao
discussioncontroller