Oyungezer 101 - Mart 2016
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Ya anlamsızca savunmak gibi olmasın da, oyungezer zaten ayın 1'inde çıkan bir degi hiç olmadı ki. Bu beni de gıcık ediyor ama napalım el mahkum almaya. Şu anda dr ye doğru gidiyorum ve henüz gelmediğini düşünüyorum derginin ama belki bir sürpriz yapar umuduyla yani. Gıcık ama bağımlılık yapan bir degi işte ne yaparsın...
cato16cato16
Üye
Dergi bugüne elime ulaştı. Okuyalım bakalım. :) Teşekkürler OGZ.

Beğenenler: edenknight

alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Dergi çıkmış. Ne güzel.

Beğenenler: edenknight

WewWewWewWew
Üye
Dergiyi aldım. Biraz göz gezdirdim. Yine dolu dolu olmuş. Yalnız kağıt kalitesi düşmüş sanırım. Bu aya mahsus bir şey mi oldu yoksa?

Beğenenler: edenknight, Baradh

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bioshock kitabının ön okuma şeysi güzelmiş.
BaradhBaradh
Oyungezer
Arkadaşlar selam, ufak bir duyuru yapacağım.

Bugün benim işteki son günüm. Bugün itibariyle Yazı İşleri Müdürü pozisyonumdan ve Oyungezer'den ayrılıyorum. Serbest yazar olarak arada sırada karşınıza çıkabilirim ileride ama artık yokum.

Kendinize iyi bakın diyorum, umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Ama dergi ile ilgili konularda artık ben karşınızda dikilmeyeceğim. Etrafınızda ekşi'de yazdığı üzere benim yüzümden dergiyi bırakan arkadaşlarınız varsa, söyleyin tekrar alma vakitleri geldi :)

Görüşmek üzere.
CaturdayCaturday
Üye
haydaa neden yaw
BaradhBaradh
Oyungezer
Öyle olması gerekti diyelim :)
NeOzguRNeOzguR
Üye
@Baradh

Hayırlısı olsun. Hayatta başarılar.

Beğenenler: Baradh

PhenomenonPhenomenon
Üye
Sarp Abi çok kırılgan bir yapın var çok takıyorsun insanların dediklerini.

Türk Oyun Sektörü başta olmak üzere süper dosya konuları hazırladın, OGZ'nin çok önemli bir parçasısın.

Küskünlük mü var, arka plana konduğunu mu hissediyorsun bilmiyorum ama duygusal bir karar olduğunu hissediyorum.

discussioncontroller