Oyungezer 101 - Mart 2016
SoddorathSoddorath
Üye
Enis ile olan olayla ilgili galiba. En azından çözülmenin başlangıcı gibi olmuştur.

Bir yayın grubunun içindeki iki kişi sosyal mecradan birbiriyle laflaşmaya başladıysa bir şeyler dönüyordur orda. O olayda da, bu ayrılıkta da söylenememiş uyumsuzluklar var galiba. Herneyse karar verilmiş, hayırlı olsun.

Star Wars 101'lere devam ettiğin sürece problem yok sarp. Onları bırakırsan sopalamaya geliriz yanına. Tabi bir de az komiklik seviyeni gözden geçirmende fayda var, o da sopa yeme sebebin olabilir.

Beğenenler: Baradh

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Iyiydik yav nereye gidiyorsun? Üzüldüm. Yolun açık olsun.

hebelehoohebelehoo
Üye

Enis ile olan olayla ilgili galiba. En azından çözülmenin başlangıcı gibi olmuştur.

http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/1650124/sarp-kuerkcue-vs-enis-kirazoglu/p1

Mağaradan yeni çıkıyorum o yüzden ancak fark ettim. Sarp'ı seven de var sevmeyen de, ama eğer bu yüzden ayrılıyorsa tam bir dağdan gelip bağdakini kovma durumu olmuş. Dergiye epey sonradan katılan birinin bu kadar nüfuzlu olması acıklı ama şaşırtıcı değil.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Enis in bayağı seveni var sosyal medya da.
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Yav ben de çok seviyorum Enis'i de Sarp'ın da ayrı bir tarzı var. Kıyas yapmaya ne gerek var. Herhangi birini harcamaya da gerek yok. Gerçekten üzüldüm bu şekilde bir ayrılık olmasına. Enis de, Sarp da dolu dolu insanlardı. Keyifle takip ediyorduk. Bir de forumdaki ufak bir mesajla ayrılmak da hoş değil. Burası sıkı takipçileri olan bir dergiye ait bir forum ve her yazarının ayrı ayrı takipçileri var. Dolayısıyla açıklama istiyoruz beyler.

Beğenenler: Baradh, tool, DeadPool90

HachikoHachiko
Üye
Baradh dedi:

Arkadaşlar selam, ufak bir duyuru yapacağım.

Bugün benim işteki son günüm. Bugün itibariyle Yazı İşleri Müdürü pozisyonumdan ve Oyungezer'den ayrılıyorum. Serbest yazar olarak arada sırada karşınıza çıkabilirim ileride ama artık yokum.

Kendinize iyi bakın diyorum, umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Ama dergi ile ilgili konularda artık ben karşınızda dikilmeyeceğim. Etrafınızda ekşi'de yazdığı üzere benim yüzümden dergiyi bırakan arkadaşlarınız varsa, söyleyin tekrar alma vakitleri geldi :)

Görüşmek üzere.

Yeni hayatınızda, işinizde mutlu ve başarılı olmanız dileğiyle yolunuz açık olsun...

phdphd
Üye
Hayırlısı olsun, yolun açık olsun.

puraxayspuraxays
Üye
Baradh dedi:

Arkadaşlar selam, ufak bir duyuru yapacağım.

Bugün benim işteki son günüm. Bugün itibariyle Yazı İşleri Müdürü pozisyonumdan ve Oyungezer'den ayrılıyorum. Serbest yazar olarak arada sırada karşınıza çıkabilirim ileride ama artık yokum.

Kendinize iyi bakın diyorum, umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Ama dergi ile ilgili konularda artık ben karşınızda dikilmeyeceğim. Etrafınızda ekşi'de yazdığı üzere benim yüzümden dergiyi bırakan arkadaşlarınız varsa, söyleyin tekrar alma vakitleri geldi :)

Görüşmek üzere.

Bu tür kararlar vermek kolay değildir o yüzden pek bize laf söylemek düşmüyor. Keşke düşse..

OGZ'ye katıldığın zamandan bu yana farklı bir tad kattın. Dahil olduğun işleri hep keyifle takip ettim. Hani biz dinozorlar Sinan abi, Tuğbek abi, Serpil abla ile büyüdük ya, hala arar gözlerimiz yazılarını, hah işte yeni nesil OGZ takipçilerini de sizin yetiştirdiğinizi düşünürdüm hep. Bizde de yer ettiniz. Yenilerden başka isim saymim şimdi ama imzasında sizlerin isimlerini gördüğümde daha bi keyifle okurken buldum kendimi..

Teşekkür etmek istedim sadece..

Umarım her şey gönlünce olur.

Ama arayı çok açma, yazılarını bekliyoruz ;)

Bir de İstanbul'dan bezmiş gözüküyordun, kaç kurtar kendini, zorlama, dünyanın merkezi değil ora, değer mi diye düşün.. :)

Beğenenler: Baradh, tool, edenknight, Astus

BaradhBaradh
Oyungezer
Soddorath dedi:

Star Wars 101'lere devam ettiğin sürece problem yok sarp. Onları bırakırsan sopalamaya geliriz yanına. Tabi bir de az komiklik seviyeni gözden geçirmende fayda var, o da sopa yeme sebebin olabilir.

O berbat mizah kolay kolay yok olmaz abi, sen Haydar'ı hazır et bence :P

...Bir de forumdaki ufak bir mesajla ayrılmak da hoş değil. Burası sıkı takipçileri olan bir dergiye ait bir forum ve her yazarının ayrı ayrı takipçileri var. Dolayısıyla açıklama istiyoruz beyler.

Bu iş biraz da benim iç işleri konuşmam, öyle bir samimiyet ortamı yaratmam sebebiyle gerçekleşti. O nedenle bu saatten sonra olanı alenen anlatmak doğru olmaz. İstenmiyor çünkü. Olmadı, anlaşamadık diyelim ve kapatalım en iyisi :)

Beğenenler: tool

tool
Üye
Yolun bahtın açık olsun Sarp. Ne yapıyorsun nerelere gidiyorsun haber et. Yerin ayrı benim için. Her şey gönlünce olsun.

Beğenenler: Astus, Baradh

discussioncontroller