Oyungezer 101 - Mart 2016
FreudFreud
Üye
Enis'le olan tartışmadan dolayı üstü çizildiyse, bu dergiye verdiğimiz değere yazık demektir.

Yolun açık olsun.
Blue FoxBlue Fox
Üye
Enis yüzünden bıraktıysanız ayıp olmuş açıkcası yakıştıramadım enise de.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İlhan İrem'den, Sarp'a gelsin

yazık oldu yarınlara avunurum anılarla
hani nerde ümitlerim hepsi sanki bir rüya

Beğenenler: Baradh

BaradhBaradh
Oyungezer
Yani arkadaşlar iç işler olduğundan evet ya da hayır diyemiyorum. Ama kimseyi zan altında bırakmak da istemem.

O nedenle siz sormayın, ben de dansöz gibi kıvırmak zorunda kalmayayım, olur mu :)

Beğenenler: ParaDise

FreudFreud
Üye
Her fırsatta biz samimi bir dergiyiz, piyasa işi değiliz diyorsunuz, bunun da sebebini okuyucularınıza açıklamalısınız.Eğer gerçekten Enis ve Sarp arasındaki tartışmada Enis'in Youtube hitlerini baz alıp patron mantığı ile adamın üstünü çizdiyseniz çıktığı günden beri aralıksız bu dergiyi almış bir insan olarak bu dergiye elimi sürmem. Ben dergiyi her aldığımda umarım güzel satış rakamına ulaşır da derginin emekçileri maddi sıkıntıya düşmez duygusallığında dergiyle gönül bağı olan bir okuyucuyum ve bunun sebebi oyun incelemelerinizin harika olması filan değil, dergide bulduğum başka güzelliklerdi.Benim böyle anlamlar yüklediğim dergi bu derece patron işi olmamıştır diye umuyorum.Olmuşsa da yolları açık olsun.

Beğenenler: Baradh, Xerias

Rasixius
Üye
Belki dergi içerisinde kalması gereken bir tartışmayı facebook üzerinden herkesin önünde yapması iş ahlakına aykırı bulunup üzeri çizilmiştir?Derginin yazı işleri müdürüsün sen hiç mi kimseye ulaşamadın benim video neden yayınlanmıyor diye
BaradhBaradh
Oyungezer
Rasixius dedi:

Derginin yazı işleri müdürüsün sen hiç mi kimseye ulaşamadın benim video neden yayınlanmıyor diye

Cevabını tekrar tekrar okuyup hoşuna gitmediğinde soruyu tekrarlaman cevabın değişmesini sağlamayacaktır. Madem biliyorsun sosyal medyada yazanları, bunun cevabını da biliyorsun.

İşten atılmadım ayrıca, işten ayrıldım. Arada dağlar kadar fark var. Dilekçemi Ocak ayında, tartışmadan sonra verdim. Sebebi o değil, insan bir anda istifa dilekçesi vermez. Ama etkisi büyüktür. Sorsan insan gibi, alırsın cevabını. Ama derdin cevap değiiiiil. Derdin laf sokmaaaak. Derdin artistlik yapmaaaaak. Biz de malız, anlamıyoruz tabii. Evet evet, çok malız biz. Öyle malız ki, baban sen küçükken akşamları eve bizden getiriyordu "mal" diye. Hı hı. İvit cınım.

3 yıldır buradayım neredeyse, ihbar sürem var. İş güç konusunda bu kadar bilgiliysen, ahlakla ilgili ahkam kesiyorsan eğer ihbar sürelerini de bilmen gerekir. İki yıldır 2 gün izin kullanmış bir insanın gasp edilen hakkının karşılığı da bu kadar verilir ancak. (6 hafta ihbar + 3 hafta izin)

Sonra neden bırakıyor insanlar. Neden tekrar yazı yazmıyorlar. N'olur bir aynaya bak ya. Biliyorum, Mühendis mi şef mi neysin, yazdın daha önce böbürlene böbürlene bir yerlerde. Hatırlamıyorum, dikkat de etmedim fazlaca. Ama artık admin değilim, yazar değilim, itip kakacağın adam da değilim. O kontenjandan çıkalı çok oldu canım, geçmiş olsun. Ama kaç yerde "sordum, cevap alamadım" yazdıktan sonra pişkin pişkin işten anlıyormuşçasına gelip buraya bunu yazıyorsun ya, insanlığına da geldiğin yere de yazıklar olsun.
rale
Üye
Baradh dedi:

Rasixius dedi:

Derginin yazı işleri müdürüsün sen hiç mi kimseye ulaşamadın benim video neden yayınlanmıyor diye

Cevabını tekrar tekrar okuyup hoşuna gitmediğinde soruyu tekrarlaman cevabın değişmesini sağlamayacaktır. Madem biliyorsun sosyal medyada yazanları, bunun cevabını da biliyorsun.

İşten atılmadım ayrıca, işten ayrıldım. Arada dağlar kadar fark var. Dilekçemi Ocak ayında, tartışmadan sonra verdim. Sebebi o değil, insan bir anda istifa dilekçesi vermez. Ama etkisi büyüktür. Sorsan insan gibi, alırsın cevabını. Ama derdin cevap değiiiiil. Derdin laf sokmaaaak. Derdin artistlik yapmaaaaak. Biz de malız, anlamıyoruz tabii. Evet evet, çok malız biz. Öyle malız ki, baban sen küçükken akşamları eve bizden getiriyordu "mal" diye. Hı hı. İvit cınım.

3 yıldır buradayım neredeyse, ihbar sürem var. İş güç konusunda bu kadar bilgiliysen, ahlakla ilgili ahkam kesiyorsan eğer ihbar sürelerini de bilmen gerekir. İki yıldır 2 gün izin kullanmış bir insanın gasp edilen hakkının karşılığı da bu kadar verilir ancak. (6 hafta ihbar + 3 hafta izin)

Sonra neden bırakıyor insanlar. Neden tekrar yazı yazmıyorlar. N'olur bir aynaya bak ya. Biliyorum, Mühendis mi şef mi neysin, yazdın daha önce böbürlene böbürlene bir yerlerde. Hatırlamıyorum, dikkat de etmedim fazlaca. Ama artık admin değilim, yazar değilim, itip kakacağın adam da değilim. O kontenjandan çıkalı çok oldu canım, geçmiş olsun. Ama kaç yerde "sordum, cevap alamadım" yazdıktan sonra pişkin pişkin işten anlıyormuşçasına gelip buraya bunu yazıyorsun ya, insanlığına da geldiğin yere de yazıklar olsun.

Sakin işine son verdiysen niye burada hala laf yetiştiriyorsun millete anlam veremedim açıkçası adam soru sormuş adama "mal" yakıştırması yapmışsın durduk yere...

hebelehoohebelehoo
Üye
Kim lan bu?
NeOzguRNeOzguR
Üye
rale dedi:

Sakin işine son verdiysen niye burada hala laf yetiştiriyorsun millete anlam veremedim açıkçası adam soru sormuş adama "mal" yakıştırması yapmışsın durduk yere...

Gözle değil de başka bir yerle okumanın cevabı olsa gerek şu ileti.

Beğenenler: isotic, MAVİSAKAL

discussioncontroller