Oyungezer 101 - Mart 2016
puraxayspuraxays
Üye
Beyler deşmeyin fazlaca, her ne kadar manevi duygularla bağlı olsanız ve istediğiniz cevapları almak isteseniz de, iş hayatı, insanların beklentileri, hedefleri, arzuları, sıkıntıları değişir kişiden kişiye.. Dışarıdan anlamaya çalışmak boşa kürek çekmektir. Ha yakinen tanırsınız, bi ara oturur saatlerce konuşursunuz ama klavye başından olmaz bu iş, hayırlısı olsun demekten başka zorlamaya gerek yok, siz lol kodunuz çalışıyo mu, bi ona bakın, çay demleyin, sakinleyin :)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Hay Allah. Adam babasinin ogluna hesap sorar gibi hesap sormuş.

Beğenenler: Dreamon

AstusAstus
Üye
Ek hesapla gelmis bi de sgdsdd

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
fake hesap alıyorsun bari belli etme.

FreudFreud
Üye
Kim bu?

Rasixius
Üye
Hiç kimse değilim beni başkasıyla karıştırdı.Ettiği lafları da üzerime alınmıyorum o yüzden.
Ben sadece Sarp Kürkçü'nün yazılarını beğenmeyen bir okurum.Zevk alamıyorum.Bu onun kötü olduğu anlamına da gelmez.Seveni vardı ki dergide yazdı.

Ben sadece olaya dışarıdan bakan bir okur olarak yorumumu yaptım.Hani dediler ya patron mantığıyla enis daha fazla kazandırıyor diye sarpın üzeri çizilmiştir diye.Ona cevaben.Benim çalışanım böyle bir şey yapsa ben bunu iş ahlakına aykırı bulurdum.Bu tarz şirket içi tartışmaların sosyal medya üzerinden yapılmasını tasvip etmiyorum.

Sarp zaten atılmadığını,kendisinin de ayrıldığını söylüyor.Altında başka sebepler de var.Burada yapabileceği şey şudur.Ben oyungezerden ayrıldım şöyle şöyle şeyler oldu.Ki bunu da doğru bulmuyorum.İş görüşmesinde önceki şirketin sırlarını bir bir ifşa eden adamları da sevmem.Yine de kendisine bir haksızlık yapıldıysa bunu ayrıldıktan sonra paylaşmasını anlayabilirim.Oysa buraya gelip kimseyi zan altında bırakmak istemem.İç işlerden dolayı diyor.Ama bunu yapmak bile birilerini zan altında bırakıyor.

Tekrar söylüuyorum.Sarpın kişi olarak kendisiyle bir problemim yok.Belki kırgınlıkla yaptığı bir şey var ortada.ve bunu tasvip etmediğimi yazmak istemiştim.Başka birisi sanılıp kendisini üzmüş olduğuma üzüldüm.Girip bi profilime bakın kim olduğumu anlarsınız zaten

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
aydın doğan abi?

Beğenenler: tool, Dreamon

edenknightedenknight
Oyungezer
Değerli arkadaşlar, bu ayrılık mevzusunu biraz fazla uzatmadık mı ki sanki?
Sarp'a sorularınızı sordunuz, cevaplarınızı aldınız (verebileceği ölçüde) gördüğüm kadarıyla herkes cevap hakkını da kullanmış ve mevzu anlaşılmış. Yukarılarda puraxays'ın da belirttiği üzere bazı konuları ulu orta konuşamazsınız vs vs.
İş dünyası biraz böyledir.

Öte yandan derginin yeni sayısı ile ilgili görüşlerinizi, geliştirebileceğimiz kısımları, eleştirilerinizi bekliyoruz her zamanki gibi.
Herkese iyi okumalar, sevgiler.

Eren E.

Beğenenler: geminilaser, Dreamon

BaradhBaradh
Oyungezer
@Rasixius

Beğenmemene saygı duyarım elbet. Benim yazılarımdan keyif almak mecburiyet değil. Ama hakkımda her şeyi biliyorsun, buna rağmen aynı cevabın alınacağı soruyu sordun ve patlaması bana kaldı birazcık. Kırdıysam pardon, bahane sunmak ve olayı basitleştirmek istemem.

Eren'e de katılıyorum, ben çekileyim aradan ki siz yeni sayıyı tartışabilin :)

Beğenenler: ParaDise, Dreamon

riddler21
Üye
en azından sarp haber verdi.pozan erten onu da yapmamıstı.yolun acık olsun sarp.acaba kunye ne olacak?

Beğenenler: Baradh, Dreamon

discussioncontroller