Oyungezer 101 - Mart 2016
145678
marrow
Üye
Çok geç haberim olmuş konu kapansın istemişsiniz ama bir veda edebilirim sanırım.

Her şey için teşekkürler Sarp. Şunu bilmeni isterim ki dergiyi uzun süredir takip eden herkes senin orada ne çok emeğin olduğunu, ne kadar işini özenle yaptığının farkında. Bu dergi bu gün hala kendini okutuyor ve kaliteli içerik üretebiliyorsa bunun azımsanmayacak bir kısmını sana borçludur.

Tüm içeriklerin, kişisel yazıların ve forumdaki ulaşılabilirliğin için teşekkürler. Umarım bundan sonra da yılmadan sevdiğin şeyleri yapmaya devam edersin.
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Bize de o zaman yolun açık olsun demek düşüyor sanırım Sarp. İnşallah başka projelerle de olsa bu sektörün içerisinde kalırsın. Oyungezer'e katmış olduğun tüm değerlerden ötürü teşekkür ederim.

Beğenenler: edenknight, tool, Baradh, ico_irg, Dreamon

Solid SnakeSolid Snake
Üye
Dergiyi ancak dün alabildim de JLA/Avengers okurlar tarafından hoş anılmaz yazmışsınız, kim bu okurlar? DC vs Marvel ile karıştırmış olmayasınız?

Beğenenler: Dreamon

mustiuA
Üye
100. Sayıya özel ilk 100 sayının bir kopyasını cd olarak vermenizi beklemiştim. Yapan bir dergi vardı hatta severekte almıştım başarılı bir çalışmaydı. Sizde dergi ile hediye etmeseniz bile makul bir ücret karşılığında boyle bir hizmet sunsanız süper olurdu.

Hoca sen gitmesen iyiydi ya seviyoruz seni :) en azından kendi youtube kanalından falan yayınlara devam edersen çok güzel olur.

Beğenenler: Dreamon, ParaDise

145678
discussioncontroller