Tv den anlayan arkadaslarim 2dk
Keremberber
Üye
Beyler ben yaklasik 1 yil once bir tv aldim ama tepkimesi 5 ms cikti oyun oyniyamiyorum simdi sadece oyun icin bir tv alicam fakat hangisi bilemiyorum gecen teknksada yetkili bir adam bana dediki cogunluk tv 5ms bazilari 2ms (2500-3000) arasi 1ms ler cok pahalidir (5000-10.000 ik tv ler dedi) ulan kafayi yicem yok mu anlayan beyler su tv lerden ps4 baglicam 40 inc adam akilli kontrast olan full hd 4k yok mu beyler yardim edecek bulamiyorum 2ms de oyun oynanir mi bilmiyorum ama 5 ms de fps oyunlar oynanmiyor normalde gunde 8 saat bf oyniyan birisiyim ama oymiyamiyorum su tv yi aldiktan sonra deli isyan ediyorum lan yok mu onerebileceginiz kullandiginiz samsung onersi burda biri (SAMSUNG UE40JU6070UXTK) ama onunda tepkimesi 5 ms cikti beyler kullandiginkz tv falan onerin bana kafayi yicem lan her gun evde delleniyorum benim tv yi gorunce kafa atasim geliyor

Simdiden saolun beyler
külbastıkülbastı
Üye
image
Zodiac
Üye
para ver al 1ms tv. gaming tv diye bi sey yok cok istiyosan genis ekran monitor al onda oyna. hayir gamepadle oynadigin dandik autoaimli seyde ne tepki suresinden bahsediyosun anlamadim.

parasini ver al madem yok iste ucuz tv.

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
Aynısını diyecektim. PS4 bağlayacaksan MS'i bu kadar sıkıntı etmene gerek yok gibi. Bilgisayar bağlamak istiyorsan da televizyon falan alma, git bir monitör al güzel güzel kullan.
Keremberber
Üye
Parasini ver diyosunuz benim 5 maasim dandik auto aim demissin belliki konsola el surmemissun single oynuyorum bf ama multinin aceleciligi var ps4 icin ms nin nasil onemi olmaz ben tv den anlayan adam dedim dharkan sen konu disin kardesim

Beğenenler: Mosquétero

Keremberber
Üye
Burda baba parasiyla aldigin pc maus klavye vs ile sekil yapma haddini bil konus anlamiyosan yazma
Zodiac
Üye
q3s
Keremberber
Üye
Belliki yasin kucuk

TaxmanTaxman
Üye

Burda baba parasiyla aldigin pc maus klavye vs ile sekil yapma haddini bil konus anlamiyosan yazma

Ona haddini bildirdin dostum
Keremberber
Üye
Kardesim benim kimseye haddini bildirme gibi bi cabam yok ama karsisinda kac yasinda adam var her lafi kendinize gore algilamayin herkesjn hayati sizin gibi oturmakla gecmiyo ben kimseye telefonun basinda had bildirme gibi bi cabam yok az akilli olun

goo_khangoo_khan
Üye
OGZ'ye hoşgeldin birader

Bilsin bilmesin herkes saçma saçma cevap yazıp sinir eder adamı burada, takmamaya çalış. Senin sıkıntın tvnin ms süresi değil. 4 bin liralık Philips tvde de oynadım ben ps4 500 liralık sunny tvde de. 5 ms yeterli. Yaşadığın lag tv ayarlarından kaynaklanıyor muhtemelen. Oyun ya da PC modu gibi bir şeyler olması lazım ayarlarda. Bu mod görüntü iyileştirme teknolojilerini kapatır ekrana gelen görüntü gecikmez.

Beğenenler: Keremberber

discussioncontroller