Gündem V.3
Mister NoseMister Nose
Üye

Bakalım önümüzdeki günlerde sistem Amerika'ya bağlı kalmak için mi, yeni bir strateji üretmek için mi çalışacak? akp şimdiden dedikleriyle ABD'nin dümen suyundan çıkmayacağının sinyallerini vermeye başladı (tabi bu ABD'yi oyalamak için de olabilir). Ağustos'taki Putin erdoğan görüşmesi her şeyi görülür hale getirecek. Eğer Ruslara yaklaşmaya kalkarsak bakın Ağustos - Eylül gibi kredi notumuz nasıl çöp vasfına indiriliyor. Yok eğer ABD ile anlaşılırsa bu sefer kriz 6 ay veya 1 sene gibi gecikecek ama boşa geçirilmiş zamandan dolayı şiddeti daha artmış olacak.

Bakalım sistem partilerinden kaçı ayakta kalacak.Totosu sıkışmış islamcıların Avrasya dolaylarına kaydıklarında olabilecekleri biliyoruz. Bu bizim için pek iyi olmaz zaten yapacaklarını zannetmiyorum. Türlü türlü tavizler verip işleri yoluna koymaya çalışacaklardır. Fakat olası bir sol hükümetin askeri de arkasına alıp Avrasya'ya yanlaması gerektiğini düşünüyorum. ABD ile süren ittifağımızın bizi nerelere getirdiğini hepimiz görüyoruz.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şimdi de ilahi açtılar... O ses sistemini dotlerine sokmak istiyorum!
BaueltzBaueltz
Üye
Habertürk'teki kadın sağlam yobaz götü yaktı.
Nurşen Mazıcı
PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Şimdi de ilahi açtılar... O ses sistemini dotlerine sokmak istiyorum!Adamalr o kadar geniş ki ona bile sesleri çıkmaz (tecrübe ile sabittir).

TriumvirateTriumvirate
Üye

Beğenenler: Pazarlamacı

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Her devrin kadını Nazlı Ilıcak'ta tutuklanmış. Yeni öğrendim.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Her devrin kadını Nazlı Ilıcak'ta tutuklanmış. Yeni öğrendim.Valla ne kadar sevindiğimi anlatamam.
Geass
Üye
PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Beğenenler: MAVİSAKAL

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller