Geçici Olarak Satışdışı
Starlet
Üye
.
NoumenonNoumenon
Üye
Bugün ya da yarın fotoğrafları koyar mısın ?
tool
Üye
Ben alabilirim, yanında bulunan Disk'lerde neler var? Kargo çok tutabilir ve hasar görebilir. Nerede oturuyorsun, olmadı gelip alabilirim.
JulianneJulianne
Üye
Starlet dedi:

Elimde bulunan çalışır durumdaki Amiga'yı komple satıyorum. Monitörüyle, klavyesiyle, disket sürücüsüyle, kablolarıyla komple bir Amiga seti. İsteğe göre ayrıntılı resimler ekleyebilirim. Şu an pek çekme imkanım olmadığından şu an koyamıyorum. Fiyat olarak 100 TL düşünüyorum. Oynamalar olabilir.
Bunun dışında tek tük Amiga parçaları da bulunuyor (Kablosu, Klavyes, disketleri vs.)

İlgilenenler bu konuyla veya mesaj yoluyla istediklerini sorabilirler. Yardımcı olmaya çalışırım.

Alayına talibim. (:
NoumenonNoumenon
Üye
yav durun önce bi fotoğraf görelim :)
JulianneJulianne
Üye
Noumenon dedi:

Amiga koleksiyonu yapan biri olarak foto görmeye ihtiyacım yok açıkçası, elinde Amiga'yla ilgili olan herşeyi alabilirim. (:
phdphd
Üye
Commodore firması nostaljik all in one klavye-PC çıkaracaktı o iş ne oldu :)
NoumenonNoumenon
Üye
Julianne dedi:

Noumenon dedi:

Amiga koleksiyonu yapan biri olarak foto görmeye ihtiyacım yok açıkçası, elinde Amiga'yla ilgili olan herşeyi alabilirim. (:

ama ama önce ben geldim...
Spoiler:
şaka yapıyorum bu arada. koleksiyoncunun karşısına çıkılmaz

Beğenenler: tool

tool
Üye
Kolleksiyoncuda makina vardır zaten. Ben çocukluğumu yad etmek ve kolleksiyonlarıma (figür ps3 oyunları) yenisini eklemek istiyorum. :) olmadı açık artırma yaparız.:p
JulianneJulianne
Üye
tool dedi:

Kolleksiyoncuda makina vardır zaten. Ben çocukluğumu yad etmek ve kolleksiyonlarıma (figür ps3 oyunları) yenisini eklemek istiyorum. :) olmadı açık artırma yaparız.:p

Makina var evet ama çok büyük iki eksiğim var:
1 - 5.5 inç disket sürücüm yok.
2 - Elimdeki oyun sayısı çok az.
O yüzden bulabildiklerime atlıyorum. (: Ve yine aynı nedenden dolayı adamın elinde ne varsa talibim. (:
Starlet
Üye
.
discussioncontroller