Playstation4 Pro (Çıkış tarihi 10 kasım 2016 Tr Fiyat 1700 tl )
DharkanDharkan
Üye
Uçtun sen, oyunlarda hadi neyse de o cihazın maaliyeti 400 lira değil :D
PiyanistPiyanist
Üye
Bizim ülkenin sorunu alım gücüne oranla tüketim gücünün dengesiz olması.Adam aylık 2500 euro gelirinin 400 eurosunu konsola gömse,zerre umursamaz,ama bizde 2500 tl geliri olan konsolu almak için 1700 tl nin helvasını yemek,üstüne mevlüdünü okutmak zorunda kalıyor.Bu kadar değersiz paran olursa bunlar olacak doğal sonuçlar.Euro 4 tl yi bulur 1.5 yıl içinde ondan sonra seyreyleyin cümbüşü.
DharkanDharkan
Üye
Paramızın değersizliğinden şikayet etmemiz kadar doğal bir şey yok bu arada. Kanadalılar bile her daim paralarının dolar karşısında (az da olsa) değersiz olmasından şikayet ediyorlar. Bizim halimizi görseler ne düşünürler acaba.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dharkan dedi:

Uçtun sen, oyunlarda hadi neyse de o cihazın maaliyeti 400 lira değil :D

Paramız Euro ve USD kadar değerli olsaydı alırdık o fiyata. :D
DharkanDharkan
Üye

Beğenenler: tool

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
:DD

Seneye indirim bekliyorum.
DharkanDharkan
Üye
Üşenmiyorsanız raporlayın kavatı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Amazon.de, PS4 Pro siparişlerini iptal ediyormuş. Sony Türkiye el atmış anlaşılan.
DharkanDharkan
Üye
Gümrük masrafını geri vermezlerse fiyat farkı neredeyse sıfır oluyor zaten. Olmuyormuş aslında. 600 lira falan oynuyor.

Büyük ihtimalle Sony el attı işe. Şu ana kadar Amazon.de'den içinde pil olan bir ton eşya aldı insanlar. Bizzat ben 3DS'i oradan aldım. İçinde pil var. Kodamanların ibneliklerinden bıktım artık.
Project_ScorpioProject_Scorpio
Üye
Amazon sorunu düzeldi isteyen alabilir sorunsuz geliyor.
discussioncontroller