Playstation4 Pro (Çıkış tarihi 10 kasım 2016 Tr Fiyat 1700 tl )
CoraxCorax
Üye
NeOzguR dedi:

GoW şerefine alacaktım Pro ama bu fiyata almam. İndirim dönemine artık. Acelesi yok. Standart da zaten her türlü işimi görüyor.

bi ara ps4 ünü ver ps4 pro yu indirimli al kampanyası olacak söylentisi vardı. öyle bişey varsa alırım ancak, yoksa sikerler
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Pinki eziği; sen misin?
RidygoRidygo
Üye
PS4 Pro cok gereksiz bir alet. İsraf resmen. Ekrana zoom yapinca gorebilecegin 1-2 daha yumusak piksel icin o kadar para verilmez. Aldigima pisman oldugum alettir. Yeniden alacagim zaman (ki tahminen spider man icin olur) ps5 duyurulmamis olursa 1tb slim model gayet yeterli olacaktir. Alet zaten gucsuz, daha gucluymus gibi gorunen ama yine gucsuz bi haline o kadar para vermeyin.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
PS5 2020’de duyulur bence.
BenjaminBenjamin
Üye
Pro bildiğin keriz silkeleme ya.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
edit: taam taam. :P
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ayıp ediyorsunuz artık!
Zodiac
Üye
ps4 proyu ps4um olmadigindan ve 4k tv ile uyumlu olsun diye aldim. 1080p ekranda oynanacaksa kesinlikle gereksiz ama 4k tvde upscale olsa da en azindan altyazilar yazilar hud falan daha keskin gorunuyor. hdr destegi olan tv ve oyunda aman aman bi fark goremedim. tabi bunun tam anlamiyla gerceklestigi oyunlar bir elin parmagini gecmiyor zaten su an. bi de cok sesli calisiyor bilgisayarimda 5 kat daha fazla fan var daha az ses cikariyor
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
O fan sesi, ilk çıkan PS4'lerde de var maalesef.
CoraxCorax
Üye

O fan sesi, ilk çıkan PS4'lerde de var maalesef.

he ya benimki dinazor gibi böğürüyor ara ara amk
discussioncontroller