Oyungezer 102 - Nisan 2016
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
-Ö- dedi:

DOSYA KONULARI
Anime & Manga Oyunları (Piksel)

2009'dan beri Pixel'de yazıyorum ilk kez bir içeriğimiz tanıtım bültenine giriyor. Vay be.. :’(
P1vsCUP1vsCU
Üye
Adamsın Emre abi, seviyoruz seni, Piksel yazılarını görmesem kendimi bir boşlukta hissediyorum, benim en keyifle okuduğum bölüm senin yazıların oluyor genelde :)

Beğenenler: knighTeen87, ParaDise

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dostlar benim bir hatamdan dolayı dijital dergiyi bugün çıkaramadık. Kusura bakmayınız. Çok büyük ihtimalle yarın çıkmış olacaktır.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
1 Nisaaaan! :P
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
P1vsCU dedi:

Adamsın Emre abi, seviyoruz seni, Piksel yazılarını görmesem kendimi bir boşlukta hissediyorum, benim en keyifle okuduğum bölüm senin yazıların oluyor genelde :)

Çok teşekkür ederim, inan çok mutlu oldum, güzel br doğumgünü hediyesi oldu bana. Zaman ayırıp okuduğun için asıl ben teşekkür ederim sana :)

Beğenenler: edenknight, ParaDise

DharkanDharkan
Üye
.

Beğenenler: ParaDise

samko
Üye
iyi günler ömer abi ben aylık abone olmuştum da,mobil ödemeyle yani"iptal etmediğiniz sürece her ayın 1'inde aboneliğiniz yenilenecektir."diye telefonuma mesaj gelmişti ama bu ayın 1'inde bu mesaj gelmedi,acaba bir sorun olmuş olabilir mi yoksa dergimin gelmesini mi bekleyeyim?
darkkkraldarkkkral
Üye
-Ö- dedi:

Dostlar benim bir hatamdan dolayı dijital dergiyi bugün çıkaramadık. Kusura bakmayınız. Çok büyük ihtimalle yarın çıkmış olacaktır.

Ömer Abi bugün çıkar mı ?
StarCrossStarCross
Üye
10 numara gözüküyor.
ErimErim
Oyungezer
Umarım beğenirsiniz :)

Bundan sonra burada daha aktif olmayı amaçlıyorum.
discussioncontroller