Oyungezer 102 - Nisan 2016
GOyunsever34GOyunsever34
Üye
Merhaba nisan sayısının abonelere gönderimi ne zaman sağlanacak acaba ?
BayBlue
Üye
Dergi bugün kargoya verilmiş ancak hala dijitalte yok. Kargo gelmesini beklerken dijitalden okuruz diyerek abone olduk fakat hala okuyamıyoruz. 1inde çıkmadığında yapılan açıklama dışında bir açıklama da yok hala.
edenknightedenknight
Oyungezer
BayBlue dedi:

Dergi bugün kargoya verilmiş ancak hala dijitalte yok. Kargo gelmesini beklerken dijitalden okuruz diyerek abone olduk fakat hala okuyamıyoruz. 1inde çıkmadığında yapılan açıklama dışında bir açıklama da yok hala.

Dergi şu an Magzter'de yayında, oyungezer app i ne de gelmesi fazla sürmeyecektir. İyi okumalar.

FreudFreud
Üye
Magzter'de okumakta zorluk çeken bir tek ben mi varım? Sayfaları aşırı yavaş yüklüyor, zoomlarken kayıyor vs.Hitman'ın notuna bakıp kapattım.
puraxayspuraxays
Üye
Freud dedi:

Magzter'de okumakta zorluk çeken bir tek ben mi varım? Sayfaları aşırı yavaş yüklüyor, zoomlarken kayıyor vs.Hitman'ın notuna bakıp kapattım.

Ben Magzter'de ilk yayınlanmaya başladığı zamanlardan beri dijital de takip ediyorum Oyungezer'i ama bu ay dediğiniz gibi bir gariplik var sanki. Çok inceleyemedim. Göz atarken bana da yavaş geldi. Belki uygulamadandır. Onun dışında pek bir sorun yoktu eskiden. (iPad için konuşuyorum)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Merhaba nisan sayısının abonelere gönderimi ne zaman sağlanacak acaba ?

Bana mesaj geldi, Nisan sayısı bugün kargoya verilmiş.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dergi hem fiziksel olarak hem de dijital olarak çıkmıştır arkadaşlar. Abonelere paketlerini de bugün yollamış bulunuyoruz.

Dijitalin gecikmesi işi de şimdi şöyle oldu; dergiyi ben ayın 1'inde Magzter'e yükledim ama onun bir onay aşaması oluyormuş, ben bilmiyordum. Daha doğrusu Sarp söylemişti de aklımdan çıkmış :/ Magzter'deki onay süreci de normalden biraz uzun sürünce bu ay böyle oldu, kusura bakmayınız. Önümüzdeki ay sıkıntı olmayacaktır.

Yavaş açılma olayını bilemedim doğrusu, bende normal açılıyor. Var mıdır öyle bir anormallik yaşayan çok kişi?

@samko Seni şuraya yönlendireyim mi: http://dukkan.oyungezer.com.tr/destek

Beğenenler: tool

daysleeperdaysleeper
Üye
Fiziksel olarak çıktıysa neden setidükkan'da görünmüyor?
yamco_yamco_
Üye
Magzter da göremiyorum ben de..
edenknightedenknight
Oyungezer
yamco_ dedi:

Magzter da göremiyorum ben de..

Oyungezer magzter sayfası; buradan görebilirsiniz.

http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/
discussioncontroller