Oyungezer 102 - Nisan 2016
rebelboyrebelboy
Üye
Bizim Migros'a abidik gubidik onlarca dergi geliyor bir tek Oyungezer yok, duy sesimi Sinan abi!!

Beğenenler: vicente__

ParaDise
Üye
Param olsa da alsam dergiyi :(
wehwetwehwet
Üye
Yapmayın bari siz yapmayın… Yeni sayıyı 2 gün önce aldım fakat vizeler bitsin dedim ve poşetini bile yırtmadım. Bu gün dergiyi elime aldım birinci sayfaya bir not düştüm her zamanki gibi bu sayıya da ( Vizeler bitti 09.04.2016 ) yazdım. Sayfa 10’a gelince dayanamadım bıraktım bu ne ya “HOŞ GELDİNİZ” deki yazıyla neden çelişiyorsunuz biz zaten bu ve bunun gibi sıkıntılarımızdan Vize stresinden hayat telaşından kurtulmak için oyun oynuyoruz Oyungezer alıyoruz. Tamam başta uyarmışınız da okumadan geçmek diye bir şey yok benim için. Şimdilik dergiyi bir kenara koydum birkaç gün sonra devam etmek için Velhasıl kelam bir daha böyle giriş yapmayın :’(
PomeronPomeron
Üye
Ne yazıyordu ki?
melekruhumelekruhu
Üye
dergiyi nerde bulabilirim???
ParaDise
Üye
d&r larda ogz dükkanda ..
DreamonDreamon
Oyungezer
Pomeron dedi:

Ne yazıyordu ki?

"Bu sene o okul uzar. "

Diyerek tahmin yürütmek istiyorum ama açıkcası ben de kestiremedim ne yazmışız :(
PhenomenonPhenomenon
Üye
Taşınabildiniz mi OGZ ?
ErimErim
Oyungezer
Duyduğuma göre taşınma işleri bitmiş aşağı yukarı. Haftaiçi ofise uğrayacağım, olay yerinden rapor veririm :)
ErimErim
Oyungezer
Rapor veriyorum: Yeni ofis gayet güzel olmuş, gayet güzel de taşınılmış. Eskisine göre kesinlikle upgrade, manzarası süper, ve en önemlisi, YOKUŞTA DAHA AŞAĞIDA.

Çatısına çıkılabiliyor ayrıca. Aklıma fikirler gelmiyor değil!
discussioncontroller