God of War
oceirosoceiros
Üye
Samson dedi:

goo_khan dedi:

Amk sefili. Babadan harçlık almaya devam ederken öyle olur tabi.

Kes ulan sikik, biz sen gibi anamızın babamızın paçasına yapışıp ağlamadık "Babağpğüüüüüü bana konsol al bababağğpğğğğ" diye. Konsol yahudinin bir oyunudur, siz de tüccara domalıyorsunuz.

Konsolu olmayan insan profili :D

Yahudi ne alaka amk :D
SamsonSamson
Üye
Annene sor o anlatsın.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Çocuk Loki çıktı lan! Ananas avradas! Bundan sonraki oyunları da Cory Barlog abi yönetsin. Zaten önceki serinin en güzel oyunu olan, GoW 2'yi de bu abi yönetmişti.

Kratos'un iskandinav mitosuna nasıl geçiş yaptığını bekledim o kadar, ama göstermediler. Muhtemelen sonra ki oyunda gösterecekler.

Edit büdüt: Jotunheim'da sadece Kratos'un baktığı resimde, ortadan ikiye ayrılmış bir adamın içinden bir şeyler çıkıyordu. O adam Kratos sanırım? İçinden çıkan şey de Jormungand yılanı olabilir mi?

Beğenenler: Astus

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Cory Barlog, seriyi devam ettirip, 5 oyun daha yapmak istiyormuş!

Üçleme yeterli olur bence. Sonra başka mitolojilere geçeriz.
SamsonSamson
Üye
Aynen, Kratos Gılgamışa karşı, Kratos ve Xibalba'nın laneti, Kratos: Krishna'nın 12 testi diye boku çıkmalı kesinlikle...
BenjaminBenjamin
Üye
Oyunun kutulu versiyonu dijital versiyonundan daha ucuz. Aynı saçmalık ilk çıktığında FIFA 18'de de olmuştu. Neden böyle acaba? Hani Türkçe dil desteği olmasa anlayacağım o da var.
CaturdayCaturday
Üye
Benjamin dedi:

Oyunun kutulu versiyonu dijital versiyonundan daha ucuz. Aynı saçmalık ilk çıktığında FIFA 18'de de olmuştu. Neden böyle acaba? Hani Türkçe dil desteği olmasa anlayacağım o da var.

kutuluyu popolarına sürüyorlar
CuriosityCuriosity
Üye
Caturday dedi:

Benjamin dedi:

kutuluyu popolarına sürüyorlar

Aral babuş sağolsun.
__skytalker____skytalker__
Üye
Önceki GoW'ları oynamamış biri olarak baya sevdim bunu.
Zodiac
Üye
Spoiler:
oyun yarida kesiliyor ama bitmis. world serpenti de sayarsak 4 5 karakter arasinda donup duruyor. en son bossumuz baldur muydu yani koca evrende baska kimse yok mu? cocugun loki oldugu tek cumlede anlasiliyor hic hareket falan yok sonraki oyuna yol yapmislar. balta hep dandikti eski zincirli kiliclar gelince kendime geldim yaratik kesmek eglenceli hale geldi.

atmosferi baya iyi yapmislar ama modeller olsun isiklandirma olsun. her yer ayrinti dolu geze geze oynadim.

discussioncontroller