God of War
__skytalker____skytalker__
Üye
Bitirdim. baya güzel oyun olmuş hakkını yememek lazım ama o "10/10"lar da baya yalanmış. Hikaye bildiğin eksik, her haltı sonraki oyunlara saklamışlar.
Oynanış olarak da herhangi bir yenilik sunmuyor, bildiğimiz açık dünya aksiyon oyunu. Ha baya başarılı ama daha önce görmediğimiz birşey değil. Hatta ne yalan söyleyeyim oyunun her bir karışı bana Darksiders 2 anımsattı.

Konsolunuz varsa alın oynayın baya eğlenceli oyun. Ana hikaye dışında da güzel aktiviteler var, oynatıyor kendini oyun. Konsolunuz yoksa olmasa da olur ama.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kara elf'ler tam bir oç! Seri halde saldırıyorlar.
CuriosityCuriosity
Üye

Bitirdim. baya güzel oyun olmuş hakkını yememek lazım ama o "10/10"lar da baya yalanmış. Hikaye bildiğin eksik, her haltı sonraki oyunlara saklamışlar.
Oynanış olarak da herhangi bir yenilik sunmuyor, bildiğimiz açık dünya aksiyon oyunu. Ha baya başarılı ama daha önce görmediğimiz birşey değil. Hatta ne yalan söyleyeyim oyunun her bir karışı bana Darksiders 2 anımsattı.

Konsolunuz varsa alın oynayın baya eğlenceli oyun. Ana hikaye dışında da güzel aktiviteler var, oynatıyor kendini oyun. Konsolunuz yoksa olmasa da olur ama.

Sen Dark Souls'un combatına laf atan çocuktun sanırım :)
502502
Üye

Oynanış olarak da herhangi bir yenilik sunmuyor, bildiğimiz açık dünya aksiyon oyunu. Ha baya başarılı ama daha önce görmediğimiz birşey değil.

Bir sonraki "gelmiş geçmiş en iyi oyun"da görüşmek üzere lmaooo

Beğenenler: Taxman

goo_khangoo_khan
Üye
Curiosity dedi:

Sen Dark Souls'un combatına laf atan çocuktun sanırım :)

God of War’un combatı yüksek zorluklarda Dark Souls’a benzese de oynayabilmek için combatı anlamak, öğrenmek hatta yapabilmek gerekmiyor. Kolayda açarsın oyunu rasgele tuşlara basarak bile bitirebilirsin.

Zaten ölmenin en ufak bir penaltısı vs de yok, oyun “literally” her dövüşten önce kayıt alıyor falan filan..

Dark Souls’a göre çok daha erişilebilir ve çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor bu, Dark Souls’u hiç anlamamış bir adam bile oynayabilir.
DharkanDharkan
Üye
150 lira. Yumulun
Üye
Oyunun tekrar oynanabilirliği olmadığını belirteyim de alacak olan ona göre alsın.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yan görevler bayağı götürür ama.
Üye
Onlar da bitince birşey kalmıyor ama. Muspelheim ve Niflheim zaten itemleri aldıktan sonra anlamsızlaşıyor. Bir item sistemi yapıp new game+ tarzı birşey koymamak baya saçma doğrusu. Kastığım o kadar itemin tek lazım olduğu yer de Sigrun.
DharkanDharkan
Üye
Kaç saat? 30 falan yeter bana zaten.
discussioncontroller