God of War
__skytalker____skytalker__
Üye
Benim 0 beklentim olmasından ve konsol oyunu gözüyle bakmamdan heralde koymadı bana.

Düşman çeşitliliğine katılıyorum ama. Combolar da azdı, bazıları gereksizdi zaten iyice kısırlaştırdı oyunu. Bazı skill'ler de op geldi bana açıkçası, diğer skill'lere bakmadım bile.
dodgerdodger
Üye
Hantallıktan kastım dönüşler falan. Kombolar arttı ama gow3teki gibi değil. Zevkli mi, zevkli. Batman oyunları gibi olmuş biraz. Öyle arada birşey işte. Daha önce oynadığım TPS'lere göre biraz daha hantal. Dark Souls falan denmiş ama onu da oynamadım, bilmiyorum.

boss çeşidi olayına katılıyorum. ogre, troll falan. hep aynı bitirişler. normal düşmanlarda da aynı. 3'te daha fazlaydı bunlar. ayrıca qte olmayınca garip oldum. gow3'te 10 kere falan qte yapmak gerekiyordu büyük bosslara.

iki kardeşin olduğu kavga güzeldi ama. karanlıktan çıkıp gelmeler falan güzel gerilimdi.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Şu oyun tam bir büyük boss ve qte fest olmalıydı be. Her şeyi 10 numara yapıp hem serinin imzası olan şeyi hem de oyunun temasına en uygun olacak şeyi yapmamışlar.
SamsonSamson
Üye
Konsol kükleri yanında çocuk dolaştırdığın interaktif hikaye oyunlarına bayıldığı için çöp janraya adapte etmişler işte. GoW oyunlarının en büyük artısı oyunun en büyük eksisine dönüşmüş adeta.

Oyunda karı bile sikilmiyor beeee PC GoW mu olur?

Beğenenler: mcprozack, Curiosity

CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Konsol kükleri yanında çocuk dolaştırdığın interaktif hikaye oyunlarına bayıldığı için çöp janraya adapte etmişler işte. GoW oyunlarının en büyük artısı oyunun en büyük eksisine dönüşmüş adeta.

Oyunda karı bile sikilmiyor beeee PC GoW mu olur?

Oynadın mı zamqi ?

SamsonSamson
Üye
Ananun amuyla oynadım sigig gebeş lamüğğğ xdddd
AlejandroAlejandro
Üye
Ben de dün bitirdim oyunu serinin açık ara en boktan oyunu olmuş alanında oynayanında kitabına attırayım
RidygoRidygo
Üye
da ayri yazilacakti...
Orderabi
Üye
Ridygo dedi:

da ayri yazilacakti...

ona bakarsan ayri ve yazilacakti kelimeleri de türkçe'de yok koççumm
SamsonSamson
Üye
Şimdi Ridyabi, Türkçe dilinde yeteri kadar yaya var mı yok mu onu bi söylesene, yorumun nedir?
discussioncontroller