Apartman dış kapısına bırakılan kargo
_Misanthrope_
Üye
Merhaba. 2015 mayıs ayında abone oldum ve bu ayla birlikte 2. defa dergim kayboldu. MNG kargo her ay dergiyi apartmanın dış kapısına bırakıyor ve imza almadan ismimi yazıp teslim edildi yazıyorlar. İlk defa kaybolduğunda destek formunu doldurdum ve durumu Oyungezer'e bildirdim fakat bir geri dönüş yapılmadı. Dergi online olarak satılıyor, abonelik sistemi yapılıyor fakat derginin müşterilere ulaşıp ulaşmaması umurlarında olmuyor sanırım. Kargoya da şikayette bulundum ve hiç bir şey yapmadılar. Benim bildiğim adrese teslim her kargo isim ve imza alınıp teslim edilir. Teslim edilen kişi adı altında bazen apartman görevlisi(öyle birisi yok) bazen de benim ismim yazıyor. Bu kargo sorununa acil bir çözüm bulunması lazım; ya MNG kargoyu bu konuda uyarın ya da kargo şirketini değiştirin. Sonuçta burada satışı yapılan ve müşteriye ulaşmayan bir ürün söz konusu.
DharkanDharkan
Üye
MNG'yle iş yapıyorlarsa aboneliğini iptal ettir bence

Türkiye'nin en tırt, en ciddiyetsiz kargo firması

Beğenenler: tool

_Misanthrope_
Üye
Evet, o konuda Sürat Kargoyla yarışıyorlar. Zaten aboneliğim bitmek üzere, ama kargo firması değiştirilmediği sürece tekrar abone olmayı düşünmüyorum.

Beğenenler: tool

Sifon
Üye
senin bölgene bakan şubeyi bulup doğrudan oraya gidip müdürle konusmak istediğini söyleyeceksin ve doğrudan ona ileteceksin derdini. Amerikan başkanı dahil herkese şikayet etsen gene o adamlar canları ne istiyorsa onu yapıyorlar çünkü, kargocular değişik bir tür kendi evrenlerinde yaşıyorlar.
_Misanthrope_
Üye
Biraz önce MNG müşteri temsilcisine bağlandım ve ısrarla söylediği şey: "Posta kutusuna sığacak ebatta ise bırakmış olabilirler, normaldir".

Bu nasıl bir cevap? Posta kutusuna zaten sığmıyor orası ayrı, zaten sığsa gelen geçen alamaz ve dergi kaybolmaz. Böyle bir mantıkla çalışan bir kargo firması nasıl bu zamanda ayakta kalabiliyor. Umarım oyungezer konuya el atar.
DharkanDharkan
Üye

Biraz önce MNG müşteri temsilcisine bağlandım ve ısrarla söylediği şey: "Posta kutusuna sığacak ebatta ise bırakmış olabilirler, normaldir".

Bu nasıl bir cevap? Posta kutusuna zaten sığmıyor orası ayrı, zaten sığsa gelen geçen alamaz ve dergi kaybolmaz. Böyle bir mantıkla çalışan bir kargo firması nasıl bu zamanda ayakta kalabiliyor. Umarım oyungezer konuya el atar.

Canları teslimat yapmak istemeyince, utanıp sıkılmadan, "geldik evde yoktunuz," diye yalan atabilen insanlara istihdam sağlayan bir kargo firmasından bekleyeceğim türde, yüzsüzce bir cevap olmuş. Maganda herifler ya.

CoraxCorax
Üye
mng kargo leşlikte sürat ile yarışıyor gerçekten.

hiç unutmuyorum gittigidiyordan aldığım bir ürünü adresten alakasız bir yere götürüp alakasız bir kişiye teslim etmişlerdi. adrese bakmadan sırf işyerinin adı benziyor diye ters istikamette bi yere hemde. ulan adrese bak bari onun bunun çocuğu. hesap sorunca da arsızca üste çıkmaya çalışmışlardı. tepem atıp dağıtmıştım bahçelievler yayla şubesini

buda böyle bir anımdır.
tool
Üye
İstanbul çorlu arası bi ps3 oyunu normal dosya boyutunda paket, 14 tl. Üste kargocuda bozuk yok (zorunlu bahşiş) 15 tl. MNG.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Corax dedi:

tepem atıp dağıtmıştım bahçelievler yayla şubesini

Ziyaaaaaaa >:-)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
2 sene önce ablam kitaplık almıştı netten, kargoyu da mng getirmişti. Adamlar ablamı arayıp, biz 3.kata çıkamayız, siz gelip alır mısınız demişti. :D Devreye eniştem girince s.ke s.ke kapıya kadar getirmek zorunda kalmışlardı. Ama bizim buraya gelen elemanlardan çok memnunum.
discussioncontroller