OGZ kapandı mı?
vicente__
Üye
Herseye rağmen abone olmaya calıstım. para transferi kısmına girdim ve belirtilen yere iban üzerinden parayı yolladım ve akabinde su mail geldi:

Onay işlemini gerçekleştirdiğinizde aboneliğiniz 1 Mayıs 2016 tarihinde başlayacaktır.

Lütfen "96" TL'yi aşağıdaki hesap numarasına yatırın.

HESAP BİLGİLERİ:
GARANTİ BANKASI
Bağlarbaşı Şubesi
Şube Kodu: 422
Hesap İsmi: Seti Yapım ve Yayıncılık Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Hesap No: 6297829
IBAN: TR41 0006 2000 4220 0006 2978 29

Daha neyi onaylayacağım? parayı yatrdm adresi verdim formu doldurdum istenen tum detayları belirttim. Daha neyin onayını vermem gerekiyor?
CaturdayCaturday
Üye
Onaylıyorum yazar mısın?
MosquéteroMosquétero
Üye
parayı yatırman onay işlemi işte
vicente__
Üye
parayı yatırmamın akabinde 'onaylarsanız...' diye bir mail geldiği için söyledim.
ElladanElladan
Üye
vicente__ dedi:

Direkt mnagduriyet. Edebiyat fln değil bendeki.

Sana demedim onu. =)

Beğenenler: vicente__

vicente__
Üye

Merhaba,

Abonelik işlemleriniz tamamlandı, aramıza hoş geldiniz. Mayıs sayımızla gönderim başlayacak. Dijital dergi aboneliğiniz de Mayıs sayımızla başlayacak ve ilgili mail Magzter tarafından size ulaştırılacaktır.

İyi günler

--

Ateş Uluç

Seti Yapım ve Yayıncılık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

oh be. oldu galiba.
CoraxCorax
Üye
valla ben olsam uğraşmazdım bu kadar lel
vicente__
Üye
Valla uğraşmamın nedeni resmen .tüme semsiye sokmak istediğimden. Başka bi açıklaması yok. Kaşındım, Division aldım, Dark souls aldım ve dergiye abone oldum. Parayı yedim rahatladım. Olay bu sadece

Beğenenler: edenknight

CaturdayCaturday
Üye
Abone olmak isteyenler steam hesabıma cs keyleri atabilirler arkadaşlar.

CoraxCorax
Üye
vicente__ dedi:

Valla uğraşmamın nedeni resmen .tüme semsiye sokmak istediğimden. Başka bi açıklaması yok. Kaşındım, Division aldım, Dark souls aldım ve dergiye abone oldum. Parayı yedim rahatladım. Olay bu sadece

valla ben en son depresyona girdiğimde ps4 falan almıştım, sen ucuza kapatmışsın gene de

Beğenenler: MAVİSAKAL, mcprozack

discussioncontroller