Deadpool 2
RidygoRidygo
Üye

Pek bi gelecekten gelen havası yok adamda sorun orada.

Adamın gözünden ışık falan çıkıyor, boğazındaki damarlar kablodan, kol robot kolu.

Hani böyle bir manzarayla karşılaşıp normal geliyorsa artık gelecekte yaşamaya başlamışızdır. :D
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
tişörtü neden mavi değil
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben daha çok suit giymesini isterdim. Belki vardır, bilmiyorum.

Beğenenler: __skytalker__

__skytalker____skytalker__
Üye
Ridygo dedi:

Pek bi gelecekten gelen havası yok adamda sorun orada.

Adamın gözünden ışık falan çıkıyor, boğazındaki damarlar kablodan, kol robot kolu.

Hani böyle bir manzarayla karşılaşıp normal geliyorsa artık gelecekte yaşamaya başlamışızdır. :D

O dediğin detaylar dışında hiçbirşey yok ama sorun orada. Zırhı olsun, silahları olsun baya gelecekten gelen adam tipi oluyor cable'da. Biraz daha detay eklenebilirmiş o konuda, böyle çok normal asker gibi kalmış.
Ha dediğim gibi Logan'a bağlama gibi bir saçmalık varsa başka.

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
loganda ne vardı hajum
__skytalker____skytalker__
Üye
Gelecek ya o da, reaver'lar falan vardı metal kollu falan. Bu da onlara benzemiş. O geleceğe bağlama retardlığını mı gösterecekelr acaba dedim.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye

Çok kısa abi. Dediğim gibi çizgi romandaki bunun 2 katı kadar. Colossus kadar iri olması gerekiyordu. Neyse... En azından bir Domino kadar kötü değil.

203 cm Cable. 30 cm uzun göstermek sıkıntı olmaz. Bkz: Tom Cruise filmleri
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Abicim bu filmleri gerçekçi yapacağız diye karakterlerin kostümlerinin yerine basit kıyafet giydirme geleneğini hangi salak başlattıysa onun ta sülalesini seveyim.

Süper kahraman lan bunlar ... çocukları, adamın kostümünü zırhını giydir de bi boka benzesin. Asker kamuflajı giydirmek neyin kafası a.q
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
fox zar zor bütçe veriyor zaten filmlere. benim beklediğim gibi çıktı zaten.

ki yalanlandı mı bilmiyorum ama yine aynı bütçeli takılmak istedikleri için tim miller ayrılmıştı.
ultimate_35ultimate_35
Üye
colossus ile aynı olsa hiç fena olmazdı.
discussioncontroller