Deadpool 2
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye
desc harika

After surviving a near fatal bovine attack, a disfigured cafeteria chef (Wade Wilson) struggles to fulfill his dream of becoming Mayberry’s hottest bartender while also learning to cope with his lost sense of taste. Searching to regain his spice for life, as well as a flux capacitor, Wade must battle ninjas, the yakuza, and a pack of sexually aggressive canines, as he journeys around the world to discover the importance of family, friendship, and flavor – finding a new taste for adventure and earning the coveted coffee mug title of World’s Best Lover.

Beğenenler: Astus, darkredangel, Geass

iammarslıiammarslı
Üye
ilki kadar iyiydi ama sanki bu sefer biraz boş bir şey için dövüştüler gibiydi. 7.25/10
JejunumJejunum
Üye
İlkinin yanından bile geçmeyen sönük bir filmdi. Eğlendirdi evet ama bir ilk film değil.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tim Miller olmadığındandır. Ben de yarın gideceğim. Zaten beklentim düşüktü.
dodgerdodger
Üye
güzel filmdi, eylendim.

x-force kısımları baya yarıldık.

Beğenenler: Geass

rubyredrubyred
Üye

ilki kadar iyiydi ama sanki bu sefer biraz boş bir şey için dövüştüler gibiydi. 7.25/10

Gerçekten tam olarak bu. Evde de izlenirmis.
isoticisotic
Üye
Boş bir şey değil yav gayet eğlenceliydi hikaye illa dünyayı mı kurtarsın adamlar her filmde.
rubyredrubyred
Üye
isotic dedi:

Boş bir şey değil yav gayet eğlenceliydi hikaye illa dünyayı mı kurtarsın adamlar her filmde.

Eğlenceliydi de ilk filmden sonra yetmedi gibi. D3 olmayacak muhtemelen en büyük sebebi de bu film olabilir. Daha iyi bir hikaye bekliyordum
SwooshSwoosh
Üye
ben niye dövüştüklerini hatırlamıyorum bile lol

Beğenenler: rubyred

discussioncontroller