Red Dead Redemption 2
SamsonSamson
Üye
Alejandro dedi:

Curiosity dedi:

Çöp.

Çöp tabii çünkü PC ye çıkmayacak! Siz gidin önce aç karnınızı doyurun 300₺ oyuna vermek neyinize AQ

Ağla orospu çocuğu.
CuriosityCuriosity
Üye
Alejandro dedi:

Curiosity dedi:

Çöp.

Çöp tabii çünkü PC ye çıkmayacak! Siz gidin önce aç karnınızı doyurun 300₺ oyuna vermek neyinize AQ

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II: Kai
Rust
Long Gone Days
Anno 1800
Dauntless
Pathfinder: Kingmaker
BattleTech
Pillars of Eternity II: Deadfire
Hunt: Showdown
Quake Champions
Artifact
Griftlands
MechWarrior 5: Mercenaries
Total War Saga: Thrones of Brittania
Chuchel
Aquanox: Deep Descent
Xenonauts 2
The Bard's Tale IV: Barrows Deep
Underworld Ascendant
Frostpunk
Age of Empires: Definitive Edition
Endless Space 2
Opus Magnum
Divinity: Original Sin 2
Total War: Warhammer II
Dawn of War 3
Starcraft: Remastered

Hadi şimdi siktir git çöp konsolunda auto aimle 20 FPS 720P ile oyun oynamaya devam et sikik.Amk evlatları sik sik oyunları başımıza çıkardınız.Anasını siktiniz oyun piyasasının.Sizin sikik aletler yüzünden COD gibi yarrak kürek oyunlardan başımızı kaldıramıyoruz amk casual itleri.Sizin tayfa The Last Of Us'a en iyi oyun diyen tayfa amk gerçi bende suç ne bekliyorsam zaten sizin gibi beyinsiz zırtapozlarından.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Ekmek parası için xbox'a klavye mouse satan bir beslemeden ev ekonomisi öğrenecek adam yok burada, hadi naş.
AlejandroAlejandro
Üye
Samson dedi:

Alejandro dedi:

Curiosity dedi:

Çöp.

Ağla orospu çocuğu.

Xbox one x ve 14 bin tl lik 2018 model 55” oled tv im de 4K HDR da oynamak için sabırsızlanıyorum. Burada ağlayacak olan oyunu ruyasında oynayacak olan ölmüşlerini siktiğimin PC tayfasıdır. Kitabınıza attırayım dinini siktiğimin gavatları.
AlejandroAlejandro
Üye

Ekmek parası için xbox'a klavye mouse satan bir beslemeden ev ekonomisi öğrenecek adam yok burada, hadi naş.

Neyden bahdıyorsun anlamadım ama ananın amına 2000DPI mouse soktukları zaman belki konsola dönüş yaparsın.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Zurnadan bahsediyorum, onu daha iyi bilirsin
TaxmanTaxman
Üye
Alejandro dedi:

Taxman dedi:

Alejandro dedi:

Taxman dedi:

Alejandro dedi:

Soktuğumun pc sine gelmiyor ya ne kadar mutluyum bir bilseniz kudurun köpekler kudurun

Konsola çıktıktan bir sene sonra pcye çıkacak, imkanı yok çıkmamasının.

Haklısın ilk oyunda çıkmıştı 1 sene sonra.

yarak ilk oyun kaç sene önceydi. şirketin durumu aynı mıydı?

Yarrağımın başı çıkacak PC ye onunla oynarsın artık.

1080ti kartınız olsa ne yazar lan başta Rockstar dahil sizi sikleyen mi var? Ömür boyu üvey evlat muamelesi görmeye devam edeceksiniz azalarak bitin aq PC köpekleri.

2012den kalan bir laptop'um var oynayacak değilim çıksa da çok da sikimde değil olanı söylüyorum anasını siktiğimin ermenisi
AlejandroAlejandro
Üye
Ermeniler sülaleni götten sikmiş herhalde zamanında baya bir içerlemişsin? Senin ben karını sikeyim.

Oyun konsolda oynanır film tv de izlenir. PC ise orospu evlatlarının platformudur ve hep öyle kalacaktır. Zaten bu dolar kuru ile rüyanızda sistem toplarsınız artık sıçtığım boklar sizi.
TaxmanTaxman
Üye
Alejandro dedi:

Ermeniler sülaleni götten sikmiş herhalde zamanında baya bir içerlemişsin? Senin ben karını sikeyim.

Oyun konsolda oynanır film tv de izlenir. PC ise orospu evlatlarının platformudur ve hep öyle kalacaktır. Zaten bu dolar kuru ile rüyanızda sistem toplarsınız artık sıçtığım boklar sizi.

işte ogz dergi okuyucusu
AlejandroAlejandro
Üye
İltifat olarak kabul edıyorum.
discussioncontroller