Kulaklık Tavsiyesi
YacatismaYacatisma
Üye
hacular kulaklık önerisi istiyorum sizden. normalde aklımdaki ürün audio technica ath-m40x di, şuan 75 dolar amazonda ama türkiyeye gönderimi yok. 3. parti satıcılarda 90 dolar + kargo + gümrük = eşeğin ziki kıvamında.

istediğim sony ve sennheiser kulaklılarında tr ye gönderimi yok (ne cenabet adamım mk) bu yüzden gaming kulaklıklara kaymış durumdayım maalesef, aklımdaki ürün bu Razer Kraken 7.1 Chroma.

http://www.amazon.com/Razer-Kraken-Chroma-Gaming-Headset/dp/B00MTWV0RO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1460898431&sr=8-1&keywords=razer+headset

şimdi gaming kulaklık alıyorum ama 'gaming' benim için 3. sırada. Önceliğim film ve müzik performansı. Aranızda bunu kullanmış olan varsa düşüncelerinizi merak ediyorum.

farklı önerilere de açığım tabi. bütçem yaklaşık Chromanın fiyatı civarında.

aslında ath m30x tr ye gönderen var (60 dolar + kargo) ama bi kaç yorum beni vazgeçirdi. yaklaşık 3m olan değiştirilemeyen kablosu ve yüksek ses vermemesi. çok kararsızım hacılar.
SwooshSwoosh
Üye

Beğenenler: Yacatisma

YacatismaYacatisma
Üye
bu konuyu açtığımdan beri araştırıyorum ve sanırım iyi bir kulaklık buldum hemde sony : D

http://www.amazon.com/Sony-MDR10R-Hi-Res-Stereo-Headphones/dp/B00F0UFUHI/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8
YacatismaYacatisma
Üye
sonyyi sipariş ettim gelince uplarım konuyu.
YacatismaYacatisma
Üye
Dün elime ulaştı kulaklık, tasarımı ve rahatlığı muazzam. 40mm sürücüsü var aynı ath-m40x gibi. hip-hop, trip-hop ve pop da süper ses kalitesi. ath'lerden biraz daha bass veriyor, stüdyo kulaklığı gibi çok flat değil yani. ilk 2-3 saatlik kullanımım da sesler biraz boğuk hani bu muddy dedikleri gibiydi ama kullandıkça açılıyor.

kulaklığın yanında 1 tane normal, 1 tanede tel için mikrofonlu kulaklık çıkıyor. ürünün en büyük eksisi kablo uzunluğu. 1.2m uzunluğunda ve hiç kullanışlı değil etrafa uzanmak imkansız. en büyük artısı ise kablonun değiştirilebilir olması :DDD ebayden 2m lik kablo alıcam ama ekstra masraf işte, zaten 270 lira bayılmışım...
dün yeni 300 ıspartalıyı izledim, baya iyiydi ses.

şuan için memnun gibiyim ama hala aklım ath-m40x de açıkçası amazon göndermediği için bunu almak zorunda kaldım.
hani takas düşünebilirim m40x ile.

ripperkamil93ripperkamil93
Üye
DH'den koymayın şu resimleri :P
discussioncontroller