Fifa 16 We are sorry but there has been an error connecting to FIFA 16 Ultimate Team Hatası Yardım
ElvinMElvinM
Üye
Merhabalar. Uzun süredir Fifa 16 oynuyorum ama online değil PS Plus um yoktu. Bugün 3 aylık Plus aldım Onlineye girdim her mod güzel hiçbir sıkıntı yok Ultimate Team dışında. Ultimate her girdiğimde We are sorry but there has been an error connecting to FIFA 16 Ultimate Team hatasını alıyorum. DNS felan değiştirdim araştırdım ama çoğu yerde kesin bir çözüm bulamadım. Oyunu PS4 üzerinden oynuyorum. Yardım edebilecek arkadaş varsa merhudar olurum :)
AstusAstus
Üye
Port Forwarding yapman gerekiyor olabilir ama p konuda tam bilgiye sahip degilim. Arastirman iyi olabilir.
DharkanDharkan
Üye
Arada oluyor öyle, düzelir

umarım merhudar olmuşsundur
ElvinMElvinM
Üye
Çok Merhudar oldum efendim. Saolasınız sabahı bekliyicem bakayım düzeliyorsa yazarım.

image
SwooshSwoosh
Üye
berhudar

Beğenenler: CombiningPerson, Caturday, Astus

CaturdayCaturday
Üye
mefasızmışsın

Beğenenler: rubyred

ElvinMElvinM
Üye
Türkçem iyi değil kusura bakıvermeyin.
DharkanDharkan
Üye
Sıkıntı yok ya. PS4'de server'ların ne zaman çöküp ne zaman çalışacağı hiç belli olmuyor, sorun sende değildir. Çalışmayınca konsolu aç kapat dene, yine de çalışmıyorsa sorun var demektir.
ElvinMElvinM
Üye
Az önce girdim halen çalışmıyordu ama diğer herşey sıkıntısız çalışıyor Online Divisionda 4 maç atıp çıktım IP ile herhangi bir sorun olabilirmi?
DharkanDharkan
Üye
Diğerleri sorunsuz çalışıyorsa IP ile sorun olacağını sanmıyorum. Hiçbir şey çalışmasa anlarım da başka şeyler çalışıyorsa sorun FIFA'dadır bence. Yine bir interneti araştır istersen.
ElvinMElvinM
Üye
Araştırdım ama net bir cevap yok ben yarına kadarda bekliyicem herhalde bakalım düzeliyormu internette veya oyunun diğer modlarında herhangi bir sorun yok çatır çutur çalışıyor.
discussioncontroller